Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto se při jízdě třese


Danny308

Recommended Posts

Ahoj, mám takovej, možná banální, problém s autem (308SW 2012). V pondělí jsem jel s autem trasu po dálnici cca 150 km a v pohodě. Dneska jsem potřeboval někam jet a auto se mi při jízdě začalo "třást". Nevím, jaký lepší termín použít. Prostě od rychlosti cca 50km/h je cítit, jak se auto rytmicky třese a jak zvýším rychlost, tak intenzita třasu je taky větší.
Než s tím pojedu do servisu, může mi někdo poradit, co to může dělat? Napadlo mě, jestli nebude potřeba vyvážit kola, i když nevím, proč, v pondělí to bylo OK. Jinak jinou závadu nepozoruju.

Díky za rady.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo se utrhnout závaží. Pokud tam bylo větší, tak to může být znát celkem dost :myslim Pokud by to bylo na přední nápravě, tak by to bylo cítit hlavně ve volantu. Utažení kol jsi kontroloval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak su kolesa dobre utiahnute ako spomina MJ, co treba skontrolovat ako uplne prve, tak by som tipol, ze sa Ti pri parkovani nabral sneh do kolesa z vnutornej strany a primrzol tam. To moze robit problem uz od nizkych rychlosti. Odpadnute zavazie je tiez moznost, ale muselo by byt dost velke, aby sa problem citelne prejavoval uz v 50 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...