Jump to content

Citroën C5 2.2 HDi

Recommended Posts

Ahoj! 

Měl by někdo zájem o mou věrnou služebnici? Hledám někoho, kdo se jí trochu pověnuje, případně využije na ND...

Je to 2.2 HDi r.v. 2001, kat off, FAP off+ chip od Johna tady z klubu. Užil jsem si s ní hodně srandy, ale už ji nevyužiju, proto prodávám... Momentálně bez STK, něco přes rok stojí nepoužívaná...

Ještě před rokem a půl nás bez problémů dovezla do Rumunska a zpět, před tou byly komplet udělaný problematický zadní brzdy, čěpy řízení...

Věci, o kterých vím, že jsou potřeba udělat- lanovody ruční brzdy i s komplet vedením, trochu klepe jedno axiální táhlo řízení, a trochu poskakuje předek, takže pořešit koule hydra podvozku, buď vyměnit, nebo dofouknout (dělal to týpek v Brně). Jinak podvozek funguje 

Cena netuším, začal bych na  10000,- + dohoda určitě možnáIMG_5079.thumb.JPG.06e4c8cf2cd19b3ce94ea0db1dc679b9.JPG

IMG_5081.JPG

IMG_5085.JPG

IMG_5090.JPG

IMG_5093.JPG

IMG_5094.JPG

IMG_5095.JPG

IMG_5096.JPG

IMG_5098.JPG

IMG_4631.JPG

IMG_4653.JPG

74338564_2929250283770220_3771567901111222272_o.jpg

IMG_4493.JPG

Edited by Thommy

Jen tak mimo soutěž-koule se dají vyměnit i před panelákem v Lišově a nedělá to jen týpek v Brně (p.Milan Haluza-řečený paM), ale taky třeba na Radouňce v JH p.Jiří Hejda.Nebýt kat-off a Fap off tak bych pro něj jel snad hned, minimálně se podívat.Jen tak mimo rv2001 a má FAP? 

Ano, výměna koulí není složitá, ale oficiálně se prý u C5 pouze mění, nedofukují se... A právě PaM je dofouknout umí- díky za doplnění, na rychlo jsem si nevzpomněl na jméno. Jestli to umí i p. Hejda jsem nevěděl, možný to je 😉 

Ano, už v roce 2001 to mělo FAP, bohužel asi ne bezproblémovej, takže byl před lety za předchozího majitele odstraněn, jen ne moc odborně, takže jsem to pak softwarově řešil právě s Johnem, aby to bylo dobře- proto i ten chip.

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Taky mimo soutěž. K tomu FAPu. Jde o to na jakej to bylo trh. Já měl C5 rok 2004 , jednu z posledních jedničkových, byla z Holandska a byla bez FAPu.