Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čidlo venkovní teploty


jirka3

Recommended Posts

Chtěl bych zapojit venkovní teploměr. U zrcátka (v trojúhelníku) je 4V konektor s kablíky:

1 - MC22R (připojeny 2 kablíky, u jednoho přečtu na konci 2R), 2 - 813 (přečtu na konci 3, bílý), 3 - 6433, 4 - 6434 

V BSI konektor 40V BA nemá osazenou poz. 8 - 6434, ani 18 - 6433.

Kde jsou další konektory mezi BSI a trojúhelníčkem? Ve dveřích spolujezdce? Pod kobercem? Pod středním tunelem?

Nechce se mi zbytečně rozebírat obložení dveří, či koberec, aby tam případně pak nezatékalo.  Můžete mi poradit?

Mám Peugeot 206, dle DAM z 19.3.2002, el. stah. přední okna, zrcátka nevyhřívaná, ani el. naklápěcí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš to dotaženo ;) u 206 normální, že máš do zrcátka dotažené jen vyhřívání.

Další a jedinej konektor je konektor u průchodky mezi dveřma a karoserií ;) já musel u 206 dotahovat kabel mezi BSI a až trojuhelníkem s tím, že jsem pinoval konektor v pruchodce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na fotkách nahoře mám konektor se 4 vstupy pro připojení do zrcátka na vyhřívání a teploměr. Jsou tam přesně jako ve schema i podle čísel na kablíkách 4 ks (plus 1 navíc k zemnícímu).

Do zrcátka už nic nevede. Chtěl jsem to propískat, ale v BSII kablíky nejsou (6433, 6434, 813). Čtvrtý je zemnící. Asi to vede jen do konektoru mezi 6415 (u zrcátka) a BSII, nebo jsou někde u BSI nezapojené a schovávají se? 

Pracně sem vyndal odkládací skříňku a vyfotil za ní kablíky které si myslím, že jdou z průchodky dveří. Myslím že je tam těch pět (nebo tři bez těch uzemňovacích) plus cca dva na el. stahování okna. Nezdá se mi, že by nějaké scházely. Ale v BSI nejsou!

P2063198.JPG

P2063194.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě, když teď prohlížím videa o demontáži interiéru P 206, jestli to nekončí pod el. ovl. oken!! Na videu sem viděl zakončené svazky! Teda ten Peugeot, to je dobrodružství! Měl sem možnost vidět P 206 z 10.10.2002 (o 7 měs. mladší než můj) a ten měl kabeláž až do BSI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2021 at 13:32, ChouLu napsal:

  vyndej ten konektor ze dveří a propípni to.. typuji že ti to končí ve svazku dveří, ale mezi konektorem dveří a BSI bude chybět

Přesně tak, propískal sem rozpojený dveřní konektor s konektorem v trojúhelníku u zrcátka. A opravdo na poz. 2, 3 a 5 nebyly u protilehlého konektoru k autu osazeny kablíky! Pouze 6 měla protikus, ale to je zem (MC22R)- Tak to nechám na jaro. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...