Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Auto nepojizdné za deště


Aktinka

Recommended Posts

Dobrý den, chci se zeptat, mám Peugeot 206 + a stále trvající problém.. Auto pokud neprší žádné problémy nejeví, ale jakmile začne pršet hodně auto začne cukat a vypínat se. Svíčky jsme měnily, autoelektrikář nic nenašel ( žádnou chybu mu to nedalo, za deště to nezkoušel nepršelo v tu dobu ) a dnes po noci deště a pršení přes den se auto nedá ani nastartovat.. Nějaká rada co by to mohlo bejt ?! Už jsem fakt hotovo, někdo radil že to budou snímače tak ty se jdou nechat vyměnit ,ale už tomu moc nevěřím.. Moc děkuji všem aspoň za typ co by to mohlo dělat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím, už se podařilo věc vyřešit? Já mám peugeot 206,1.4 55kW z roku 2003 a mám dost podobný problém už přes rok.. Auto se za deště rozjede a po par metrech někdy i kilometrech začne klepat a ve finále chcipne.. Většinou je potřeba nechat pořádně zahřát, třeba půl hodiny nechat na volnoběhu a zase jede 😴 už jsem to měl i u kamaráda co dělá celej život v peugeotu a nevěděl.. Originální diagnostika nic neukazala.. 🙄 Přes zimu byl klid a nedávno mi to udělalo cestou do práce, když jsem prudce zatočil doleva.. Pred tím celou noc pršelo.. Už opravdu nevím co by to mohlo být.. 😴😴 Už to mělo v ruce asi 5 mechaniku a nic 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, vyměnily jsme snímač kliky, chvíli to vypadalo ze je to ono, ale nedávno pršelo a při rychlosti tři jsme to vytáhly na čtyřitisice otáček a auto nás opět vycukalo, ale nám diagnostika ukazovala chybu kliky... takže vlastně dal pátrame... už je vyměno skoro vše 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Aktinka napsal:

už je vyměno skoro vše 

Ale nepíšeš, jestli se někdo vůbec obtěžoval hledat vlhko v kabeláži.... Nahoře jsem ti to radil (a další za mnou).... Ale místo toho se mění čidla a snímače....  Nechápu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...