Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatéká mi do auta ...


Reso

Recommended Posts

Zdravím, mám už delší dobu takový problém a to, že po "větších" deštěch najdu louži v autě. No tentokrát jsem na to nepřišel včas, tak to zmrzlo a bylo tam pěkné kluziště 🙂.  Samozřejmě jsem teď v teplejším počasí vodu z auta dal pryč, ale to furt nevyřeší problém, že do auta zatéká. Je fakt pro mě náročné najít to místo odkud to teče, jelikož se ty louže nachází ve předu u spolujezdce. Jediné podezření mám na spolujezdcovi dveře, ale nevidím přesně odkud by to mohlo téct.... Nějaké nápady ?😕 

145880088_416099902790604_9082139644907584906_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Často teče skrz dveře. V nich je igelit, který musí být důkladně přilepený. Můžeš mít dveře otevřené: zkus lít zvenku na okno a pozoruj zevnitř dolní kraj tapacíru.

Pokud je to tak, tak sundej tapacír a igelit oprav - kvalitní lepicí páskou, záplaty a hlavně prostrč (systém tašky na střeše) tak, aby voda stekla do prostoru dveří a ne do kabiny. Dveře mají naspodu otvory - zkontroluj, zda nejsou zalepené špínou.

Kdyby to teklo z topení, tak by to nezamrzlo.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...