Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508SW 2.0bHDI 110kW chip


sm0lda

Recommended Posts

Ahoj,

 

mel bych dotaz, zda se vyplati chipnout 508SW 2.0blueHDI 110kW 2016 manual. Najeto 70 000.

 

Vyplati se?

Nebude to mit dopad na turbo, prevodovku nebo neco jineho?

Doporuceni na dobre firmy na trase Brno, Zlin, Olomouc

 

Dekuji moc za informace a pomoc

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně, mám to samé auto ze stejného roku, manuálem ale nájezdem o cca 100 000 víc. Spotřebou kolem 5L/100km mě absolutně uspokojuje, když chci někoho předjet tak předjedu (pokud to něco nadupaného, ten se stejně nenechá předjet 🙂 ). Ve městě mohu jezdit 50, mimo 90, na dálnici 130 (přiznám, že to vždy porušuji min o 10 km/hod).

Nicméně co chci říct je to, že spotřebou to nestáhnu chipem dolu, výkonem asi 100% nahoru, možná ani ne na úkor spotřeby ale dávat peníze za něco, kde pak nemám jistotu dalších věcí mi přijde hloupé. I když už nemusím, tak jezdím na servis do peugeotu jen skrz servisní knížku, ale to je tak celé. Hledat pak problémy, co chip nadělal by se mi opravdu nechtělo.

Je to možná můj osobní názor, ale výkonově mi stačí a vím že mě doveze kam chci. K čemu si přidělávat vrásky na čele a pokud toužím po rychlejším rozjedu tak si koupím jinou motorizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...