Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 GTi-6


Recommended Posts

Ahoj, auto samostatně  nenabízím, nerozprodávám ale kluci z CarDoctors mě zatím ukecali,  abych ji nerozložil na ND a nabídl někomu, komu by dělala ještě radost.

Takže, pokud by někdo zvažoval pořízení GTi-6, může to být možnost právě pro tebe! Víc už těch aut fakt nebude.  :)

PS: pro více info prosím SZ.. ;)

nabidka_gti.JPG

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, řeknu to asi takhle, nechci aby do ní někdo sednul a jezdil, to si na svědomí nevezmu.. 

pokud si jí někdo nechá udělat u kluků v CarDoctors kde vím že to bude TOP, jsem ochotný ji pustit ale jinak jí raději rozeberu na díly, tak jak byla první myšlenka této koupě.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic tohle je strašně těžké říct ale mojím laickým pohledem vidím investici někde mezi 150-250tis. aby to bylo fakt TOP jako z fabriky..

@radim.1008 ano, bez investice se to v této fázi neobejde a to taky někde nepíšu.. 

 

Pokud bych neměl své GTi-6 udělal bych si jí pro sebe ale teď by to pro mě mělo smysl jen jako "závodní" náčení a na to nemám ani prostor ani volných 300tis. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...