Jump to content

Recommended Posts

Zdravím

 

Mam prosbu, Od léta vlastníme Peugeot 308 sw, rok výroby 2020, najeto 8 tis km. Stává se mi, že sednu do auta a nejde CD, radio a ani hudba přes Bluetooth ( když zvolím radio, nebo Bluetooth , tak to hned přeskočí na CD). CD se tváří že hraje ( podle ubíhajícího času přehrávání ), ale nic není slyšet. Jako by bylo aktivované MUTE, ale když zmáčknu tlačítko MUTE, tak místo MUTE, se mi ukáže nastavená hlasitost. Rolovací tlačítko hlasitosti ( změnu hlasitosti display ukazuje ) funguje

Pokaždé zabralo, vypnout, auto nechat chvilku vypnuté a po opětovném otočením klíčku bylo vidět aktivované MUTE, pak stačilo MUTE deaktivovat a vše bylo OK. Dnes to nezabralo. 

Napadlo mě, že bych si to MUTE nechtěně mačkal při vystupování, nebo nastupování. ale to je auto vypnuté a klíčky vytažené. 

 

Netuším kde může být problém :-(

Díky za reakce, Honza

Link to post
Share on other sites

Když je to takhle nové auto, tak je v záruce. Tudíž nemá smysl se s tím trápit, ale rovnou kontaktovat prodejce a domluvit se s ním. Buď poradí na dálku, nebo se k němu bude muset zajet a vyřeší to na počkání. Nebo se založí reklamace a bude se řešit dál.
Pokud se to "stává", znamená to, že to není pokaždé, takže to může být klidně jen chyba SW (přehrají nový FW) a nebo to bude chyba HW a vymění "rádio", nebo tu část auta, která to způsobuje.

Link to post
Share on other sites

Si zvykneš. U nových aut je software nezvládnutý. Buďme rádi, že to jede. Mám taky auto z konce roku 2019, vím, o čem mluvím.

Hlavně, že to má desítku zbytečností, např. že mi to po vypnutí motoru svítí na nohy (proč proboha) a na tacháči se při každé příležitosti točí ta modrá kolečka.

Edited by P607Olda
Link to post
Share on other sites

Tak nakonec dobrý. Odpoledne jsem sednul do auta a vše bylo OK. Je pravda, že středový display dlouho načítal, asi restart.

 

V peugeotu mi říkali, že taky závisí, kdy otočím klíčkem a nastartuji, Správně "první poloha klíčku" nechat vše naběhnout a pak nastartovat. 

Je fakt, že jsem ráno pospíchal a možná vše nenaběhlo korektně. Prostě, je to tak chytrý auto, že jsme na něj krátký :-D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...