Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sklapacie zrkadla 308 T7


anton308

Recommended Posts

Guest Petr 3008

To je názor asi víc lidí.  Já například vůbec nepochopil proč na auto, které bude na prodej nějak složitě dodělávat sklopná zrcátka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V každém případě bude potřebná výměna zrcátek, úprava nebo výměna kabeláže. Teď z hlavy nevím, zda není potřeba ještě nějaká jednotka ve dveřích jako u 307. Náklady cca 5 tisíc, pokud se to bude pořizovat na vrakáči a při prodeji auta nikdo nadstandardní výbavu neohodnotí a nezaplatí. Podle mě vyhozené peníze a ztracený čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějaká další jednotka potřeba není, ale kromě zrcátek sehnat ještě nový ovladač oken a zrcátek na dveřích řidiče. Pak je nutné dodělat kabeláž ze zrcátek a ovladače do BSI a nakonec to nakonfigurovat pomocí origo diagnostiky.

Upraveno uživatelem HonzaZ
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak znovu otvaram toto tema dozvedel som sa že u t7 su relatka sklap zrk. umiestnene v ovladači  takze mam kupiť zrkadla el. sklopne v ľavo zapojit do ovladaca a z pravej strany mam natiahnut 2 kable aby ked bsi pošle signal do ovladaca aby preposlal aj do praveho je to pravda alebo mi to dany človek naklamall?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Draze mi ceši a slovaci sme nenžarany :bacha z pľska mam 2 el .sklopne zrkadal za 200 lz nejakich 40 e na you tube mi odpovedal človek ktory to dorabal na 308 feline ale vravel že na mojej je to trošku inac ralatka su umiestnene v ovladači čize mne stači do pravich dverí dotiahnuť 2 kable z ľavich dveri z ovladaca ten je ako rj 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...