Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

musíme s tím pohnout.. :)


Weri 605

Recommended Posts

@kirkiz A o tom to je, už jsem to psal jinde. "Platím", tak nechci reklamu. Kdyby to byl jeden banner na konci stránky, tak bych ho přežil i jako platící a dokonce na něj občas klikl, aby byl proklik. Ale když mi je fórum cpe i mezi příspěvky, děkuji, to nechci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano, tohle vše jde naprogramovat. Pokud bych si měl zaplatit byť jen reklamu v podpisu tak je nesmysl, aby si podpisy mohl vypnout nečlen.
Zaplatíš členství - prosím máš to bez reklam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale teď tomu našemu fóru křivdíš :nevim

Ne každý baner je reklama. Ty reklamní jsou jen na začátku a konci stránky. Ty informativní jsou i mezi příspěvky a jsou malý :myslim

Pak takový "blokovač" kouká, jak péro z gauče, že neviděl upoutávku na sraz apod. :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na klubu letos to bude dese let, členství platim druhy rok a do te doby jsem si nejak nevšiml reklamy co by mi vadila a to nepoužívám adblock a jiny vehementy.. Myslim ze jsou jiny fora a stranky co jsou plny reklam :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bannery, které tu jsou, se týkají clubáků..... Točí se tu jen pár obrázků... akce v Peugeotu, členství a teď šotek, páč spousta členů ani neví, že mají členství propadlé... - několik sz mě přesvědčilo o tom, že infopanel měl prostě smysl.... :)

pak samozřejmě používáme tu plochu i na propagaci vlastních srazů... Musím říct, že youtube tu z toho fakt nehodlám/e dělat a oproti nim, jsme totální břídilové v reklamě...! Uvědomte si, že díky banneru je club schopnej informovat o výhodách a o tom, co se děje.... Ale nemám/e samozřejmě problém "prodat" fórum googlu, platící prostě googl neuvidí.... a naše 4 bannery budou třeba jen nahoře...

A ráda bych vám ještě připomněla fakt, že za ty bannery se platí.. a né málo...! Jen od srpna 2020 jsme vyfakturovali 41.000...! A právě jdu vystavit na dalších 7.000,- za leden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jen takový nápad k platbě členství. Nebylo by možno platit pomocí QR kódu ? Vygenerovat v internet nebo mobilbance QR kód a ten pak dát zde na stránky do sekce členství. Dneska už snad každá bankovní aplikace umožnuje platbu přes QR kód. 🙂

Upraveno uživatelem Peters56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...