Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

musíme s tím pohnout.. :)


Weri 605

Recommended Posts

Hl. strana je v rekonstrukci. Nicméně, kdo umí číst tak se tam informaci dozví. Věřím, že na nové stránce už to bude všechno zřetelnější. Mimochodem, nevím, kdo ten text upravoval, ale dříve tam byly normálně rovnou odkazy na eshop, resp. členství. :myslim  Zkusím je tam vrátit.
Udělat samotné téma s odkazem na členství by asi šlo. Ale já si stejně nemyslím, že to je hlavní zádrhel toho, že si to lidi nepořídí. Problém je v tom, že se jim to 5tikilo nechce dát :) Protože pokud by to byl takový problém, tak nemáme žádné nové členy. Ale je vidět, že pár kusů každý měsíc "vleze bůh ví kam do sekce" a v eshopu si členství koupí.

hlstrana.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler přesně jsi pochopil moji myšlenku. Dostal jsem se k ní, protože jsem nemohl lehce najít transparentní účet, který bych hledal na hlavních stránkách, i kdyby byl odkaz třeba dole, ale zarazilo mne to. Je to ro zběhlého člena asi jednodušší, ale pro nováčka nevím.

Hlavně jste chtěli podněty ke zlepšení, tak je dávám a vyjde z toho, že neumím hledat. Prima, tak jen tak dál pokračujte a za chvíli tu budou zástupy těch nových členů.......... Že já se snažím.......

@MJSytic na jednu stranu napíšeš, že stránka je v rekonstrukci, v druhý napíšeš, že se to tam dá ve druhém odstavci najít. To tam má když už, tak jasně svítit, má to člověka praštit do očí. Nepřistupuj k tomu ve stylu IT ale ve stylu PROPAGACE....... Aspoň, že ta hlavní strana je v rekonstrukce, protože je dost příšerná :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si nějak protiřečí? :o
Ta stránka je prostě taková, jaká je, protože se na nové momentálně pracuje. A dělá se to právě kvůli té propagaci a aby to praštilo do očí...

Mimochodem, ta stránka se nerekonstruuje sama. Tu stránku musí někdo zrekonstruovat. A není to o tom, že bychom nevěděli, jak by měla vypadat. Problém je v tom to zrealizovat. Zabere to 3 tlustý zadele práce, které se sama neudělá :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic hele bud je clenstvi a prispevek dulezita vec a ma byt na prvni dobrou videt co, kde, jak... nebo to moc dulezite neni a muze to byt viditelne malo az skoro vubec :)  . 

Za me ale pristup "jestli to chces, tak si to najdi" nefunguje. Tuplem ne v pripade, kdy radne clenstvii prinasi jen relativne maly bonus oproti beznem registraci. Bud to lidem strcis pod nos, nebo to jen naproste minimum lidi bude jakkoliv zkouset hledat a nebo se o to dokonce zajimat. Musis to proste nabidnout a prodat. Na prvni pohled. Nove prichozi si proste nebude dohledavat, jestli muze jakoze mit radne clenstvi. 

Navic, homepage z vyhledavace jde primo na forum -> ten text na hlavni strance nikdo realne nevidi, pokud na ni cilene nepujde. Tim mene clovek, co se sem dostane  z vyhledavace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale pořád opakujete to samé. Takže znovu. Až bude nová hlavní stránka, tak:
Odkaz bude přímo na ní (ne na fórum) a její součástí budou jasné informace o klubu, o členství, a jak členství zaplatit.

A bude barevná, křičící a všichni tam hned všechno najdou :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne bych to pripichnul nekam nahoru i na foru. Ale tak, aby to bylo videt :) - aby to bylo na ocich i tomu, kdo dorazi pres proklik primo na forum. na prvni pohled to tady nevidim. v sekci "Peugeot Club" - "Club" je sice neco jako "Clensky prispevek - karticky ..." , ale to samo o sobe nerika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sitler napsal:

Osobne bych to pripichnul nekam nahoru i na foru. Ale tak, aby to bylo videt :) - aby to bylo na ocich i tomu, kdo dorazi pres proklik primo na forum. na prvni pohled to tady nevidim. v sekci "Peugeot Club" - "Club" je sice neco jako "Clensky prispevek - karticky ..." , ale to samo o sobe nerika

V každým vlákně je banner "Nastupte do Peugeot clubu" směřujícím sem - https://www.peugeot-club.com/index.php?app=core&module=system&controller=redirect&do=advertisement&ad=33&key=7e8621f200eed39457b0e3762ed9899b88fbb5423d3085a114cf2d0e71de176e


 Ten je myslim dobře vidět. Prozatim než bude hlavní strana to bije do očí dost. Ale na horní liště muže bejt klidně odkaz taky, vejde se tam a ničemu překážet nebude

advertisement_alt

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

Hlavně jste chtěli podněty ke zlepšení, tak je dávám a vyjde z toho, že neumím hledat.

Tomu se říká diskuse ;) Každý má názor a každý ho může prezentovat ;) Ty i Michal

před 1 hodinou, MJSytic napsal:

A bude barevná, křičící a všichni tam hned všechno najdou :) 

A bude kůl a freš? To jsem tady na klubu už někdy četl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno už bylo řečeno... myslím, že jestli není vidět blikající barevnej banner, tak záložka to nezachrání....

Ale takový obří reklamní okno na členství, který by člověk musel zavřít, aby viděl text na fóru... - jo... to uděláme..... 😉

Pomáhejte... ano... :) všechny podněty si píšu a sbírám... postupně se pokusím je řešit a věnovat se jim... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Péťa napsal:

@sitler & @Hafity Já to řeším Adblock Plus ;)

ja taky, ale to bych tady moc netroubil, tluce se to se shanenim sponzoru.....

a sorry, za diskuzi nepovazuju odpoved, ze blbe hledam na googlu..... to pak to forum nepotrebuju vubec....

@Radek Hurvajz no toho banneru si někteří vůbec nemusí všimnout, jako my s Petou :D 

@Weri 605 pokud teda chces jeste jeden podnet, tak se zkuste zamyslet, jak udelat aby se to clenstvi nove pak zobrazilo i na smartphonech, protoze na tom jede vetsina mladejch.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo... víc jak 60% lidí sem leze z mobilu... bohužel vysvětlovat funkci "menu" - ty tři čárky pod sebou - není v mé moci... (tak běžná věc a tolik lidí to neví...) a bohužel forum není rozdělený na mobilní a klasickou verzi... :( takže to co bude na mobilu, bude i na pc a obráceně...

Když se mladý chluběj, jak uměj s technikou a nakonec vlastně zjistíš, že většina z nich ani neumí intuitivně podle piktogramů ovládat klimatizaci v autě.., tak sorry... To tady za chvíli budeme mít v mikrovlnkách fakt návody, že to není přístroj na sušení koček... :(

Ale pokud se chceš ujmout funkce "vodič za ručičku" vytvořím ti za zásluhy reklamu... přes celou stránku 😅 - chcete se stát členem..? Zavolejte Scratchovi 😂😂😂 je hodný a provede vás celým procesem krůček po krůčku ZCELA ZDARMA... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to prošel celé. 

Vezmu to od zadu, pokud jako klub chcete, tak mi pošlete nějaký baner s odkazem a jedna z mála věcí co mohu zadarmo pro klub udělat je dát ho na naše stránky.

Jinak asi minimálně jednou to tu padlo, když nedokážu udržet příjmy, musím snížit výdaje.

Jak a kde to už musí řešit vedení, ale mě třeba přišlo mrhání penězi, když se na vánoce zasílal dárek. A je jedno jaký byl. Prostě to stálo mraky peněz a to nejen ten dárek, ale i poštovné.

Poprvé jsem sem přišel, když už jsem si koupil 807. A po přečtení prvních pár desítek příspěvků jsem získal pocit, že jsem udělal chybu a byl jsem přesvědčený, že Peugeot je to nejporuchovější auto na světě. Těch problémů co se tu řešilo. A pak mi časem došlo, že ten klub je hlavně plný lidí co nejsou zrovna "za vodou" a pokud ano, tak na druhém břehu. A že průměrné stáří aut zde řešených je stejné jako život teenagera. Málokdy se tu vyskytne někdo kdo si koupí nového Peugeota a vše co potřebuje řešit je přijet včas do záručního servisu. (já vím jsou vyjímky). A proto je potřeba se soustředit na to tak abychom tyto lidi zaujali a motivovali je. Psalo se to tu mnohokrát. Ale co je to správné? Vím jenom, že když něco nefunguje (autokelly) tak je potřeba hledat něco jiného.

Asi jsem moc nepomohl, ale pokud bylo potřeba něco pomoci, klidně se opět stanu řádným členem. Jiný důvod by asi nebyl.

To proč sem chodím je celkem jasné. Popovídat, občas něco koupit, něco nového zajímavého se dozvědět. A většinou to nemá přímou spojitost s auty.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 9 hodinami, Scratch napsal:

no toho banneru si někteří vůbec nemusí všimnout, jako my s Petou

No a o to myslím i tak trochu jde.

Používat tyhle adblocky mi přijde neetický. Jsem dlouhá léta členem jednoho fóra, kde si s adblockem neškrtneš. Prostě to programátor ošéfoval a když systém vidí prohlížeč s tímhle doplňkem tak se nepřihlásíš. 
Fórum je z peněz sponzorů živý. Prosím, zaplať si řekněme členství a reklama se ti zobrazovat nebude. 
Buďto si někdo platí reklamu a ty na ni budeš koukat, nebo zaplať a koukat se na ni nebudeš muset. Stejnej princip jako třeba na Youtube.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...