Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

musíme s tím pohnout.. :)


Weri 605

Recommended Posts

před 12 hodinami, Weri 605 napsal:

.........

Moc děkuju všem kdo se zapojili...! @Scratch @MJSytic s @Verýsek @radim.1008 s @Zůza @Pepito @PaKr @HanysR @Radek Hurvajz @Driver @dzavel @RichVa a já... :D  (a hlaš se kdos poslal a nejsi jmenován... 😅)

.....

A já nic, fňuk   :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, nevím, ale myslím, že první krok na FB tady po tom vlakně se úplně moc nepovedl - nejsem schopnej ten příspěvek tam teď zpětně dohledat (stáhli jste ho?), ale dávat tam zrovna fotku auta zaparkovanýho na jezu do vody v potoce/říčce? Jako moc hezká fotka, super, ale přijde mi to jako vysloveně výzva nejen pro rejpaly, ale potažmo i pro ouřadu. A ještě k tomu s SPZ, aby byl majitel pro jistotu snadněji dohledatelnější... 🤔 Anebo ze mě mluví už přílišná profesní deformace? 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je tam ta fotka ještě? Přede mnou se asi schovává, že jsem na ni křivě pomyslel... 😃

...a možná ještě jedna úvaha, na kterou mě to přivedlo: kdyby se tam daly třeba fotky 4.-6. v pořadí a napsalo "Chcete vidět ty tři nejlepší? Mrkněte na naše fórum... (Nebo naopak a další výjimečné fotky najdete...) mohlo by to přinést i tu a tam nějakou návštěvu fóra, třeba i uživatele a potenciálního člena navíc 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, fotka tam stále je a upřímně se ji nedivím, že se schovává když ji podrobuješ právnímu rozboru ;)

Až ji najdeš, věnuj ji delší chvilku než jen z rychlíku a přečti si celý příspěvek. Je tam odkaz na forum do vlákna se soutěžními fotografiemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Béďa Postřehl jsem tu narážku na auto ve vodě hned v prvním komentáři na FB pod příspěvkem, tak jsem si jen řekl, že si zbytečně nabíháme, resp. vlastník auta, když tam má vystavenou i SPZ. A ano, choval jsem se jako typickej uživatel FB - reagoval jsem na fotku (protože vím, čí je, a že si tím dotyčný zbytečně říká o problémy), aniž bych četl samotný příspěvek 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverko.... :) ty kluku šikovnej můj..., malej..., hubenej...... 🥰 Dej si čajík a chvíli nepracuj.... Za mě je to super provokativní 🤩 a veř mi, že přesně takový komenty potřebujem.... skandál..... 😱🤪😎

Ke správě fb se mohl přihlásit kdokoli.......... 😊 všichni mlčeli.... 😊 tak se mi teď prosím do práce Béďi nemonťákuj.... 😘 (vím, že se píše Bédi..)

🤫 Proč by auto, vyfocený na brodu byl problém.....? 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáš nemá s použitím fotky problém, tím to pro mě asi končí. Myšlenkové pochody lidí, kteří se snaží být papežštější než papež a hledají ve všem jen něco po čem se vozit, ty řešit nehodlám. Pokud s něčím takovým bude mít problém vedení P-C teď nebo i v budoucnu, věřím, že mi to sdělí. 

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem žádný ekoaktivista, kdysi jsem s tátou jezdil k řece Ostravici mýt auto celkem běžně, a nebyli jsme tam určitě sami 😜, ale i mě ta fotka zarazila, stejně jako @Veverka, fotka je to krásná, ale v dnešní době asi hodně  CHUCPE :myslim

já vím, teď močím proti větru, že?? :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vám do toho nechci kecat, ale to je normální brod ne? Těch je všude mraky a jsou právě určený k přejetí řeky, pro osobaky jich není tolik a pro traktory a lesní stroje úplně běžná věc. Nic co by mělo někoho pohoršovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duvod je jedinej: na facebooku je silna komunita ko*ko*tu (ne, slusneji to napsat proste nejde...), co se ukaji tim, ze kazdou kravinu okamzite zatepla klidne hlasi i na PCR. A tohle pro ne klidne muze byt duvod poslat udani a koho pak bude PCR muset otravovat? Majitele auta.... nedej boze aby se to dostalo do rukou nejakym lidem ala jisty byvaly redaktor z Maximu, ktery ted silene broji proti kazdemu vyjeti mimo silnici a to prave formou udani.

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...