Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

musíme s tím pohnout.. :)


Weri 605

Recommended Posts

před 20 minutami, Hafity napsal:

Peugeota nemám.... Služeb "jen pro platící" nevyužívám.... Proč já vlastně to členský platím :myslim  No protože sem chodím rád "plácat játra".... Není to tu jen o autech a až na pár vyjímek jsou tu fajn lidi.... :super  Už jsem tu i kdysi naznačil, že to tu mám místo té zhovadilosti jménem FB.... :roker

Já mám Peugeota :super a mám úplně stejný názor. :super :potlesk :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná že se budu opakovat, někteří ví že jsem byl účasten několika podobných projektů v jedno dokonce figuruju jako moderátor a z těchto projektů se také osobně znám s některými zdejšími " kousky" . A upřímně velmi nerad bych se zde dočkal toho že to začne skomírat a pak se bude jen čekat až se najde ten poslední kdo bude zhasínat. Ano vím že tak daleko to tady není a snad to tam ani nezajde. 

    To jak " přinutit"  stávající neplatící většinu aby se stala součástí platící menšiny to opravdu nevím resp. myslím si že na pražských minisrazech jsme některé varianty probírali ale většina návrhů byla vcelku logickými argumenty odsunuta na " lepší doby " . Bohužel v dnešní době kdy i lidé z " vyšších příjmových sfér" začínají přehodnocovat zbytnost svých výdajů to bude dost těžké. I když si myslím že ty čtyři stováky ročně nejsou nic co by někomu udělalo do rozpočtu díru.

@Weri 605 vím že máš se vším tady dost práce ale bylo by možné zjistit jak velký úbytek platících nastal po zdražení ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Weri 605 napsal:

Jeee.. @Medvěd

a) Na hlavní straně dojde k velkým změnám - už se na tom pracuje... Faktem ale je, že je to dlouhodobý.. a ne posledních pár týdnů, co neběží banner s odkazem... Ale ok.. zapnu aspoň banner, než doděláme tu hlavní stranu. Každopádně díky za šťourání se.. 👍😃

b) je mi líto, pokud to někomu trvalo hodinu, přičemž bych si troufala tvrdit, že u nás je to celkem tak na max 9 kliknutí Stejně jako jinde... (tuším - eshop, clenstvi,koupit,kosik,adresa,doprava,platba,podminky,odeslat) bohužel s tím toho moc nedělám, je to systémová věc, která mi dovolí jen omezený funkce... :( nebo ne..? @Schreek ? 🙂

@HanysR v 11 otvírá zásilkovna, tak to hned poletí.. 🤩

Paypal je pro nás jediná platební brána, jejíž implementace do fóra nás nestála ani korunu a v budoucnosti by měla s forem fungovat i nadále. Dá se tam platit normálně kartou nebo pro ty kdo mají přímo účet na paypalu tak tím. Trochu nevýhodou jsou tam poplatky, ale kvůli vybrané částce, která se pohybuje kolem 50 tis. ročně (včetně eshopu), nemá smysl dávat desetitisíce za implementaci brány, která bude mít o pár procent nižší poplatky a bude uživatelsky trochu přívětivější. Tady je prostě lepší zkousnout to, že např. z 500,- Kč členského jde 27,- Kč paypalu za zprostředkování platby.  

 

Jinak za mne musím s Medvědem částečně souhlasit. I z mailů, které vyřizuji na podpoře je celkem jasné že:

  • Lidé mají malé povědomí o tom, že je možné si nějaké členství zaplatit (většinou na to přijdou až když narazí na něco, co je omezeno pouze pro členy)
  • Lidé si často pletou registraci do fóra s členstvím v klubu

 

Podle mě to lze řešit několika způsoby

  • vylepšit hlavní stranu, kde budou tyto informace přehledně napsány (pokud vím, tak na tom se pracuje)
  • vytvořit návody jak si koupit členství a zaplatit ho
  • vytvořit uvítací maily pro nově registrované a také pro nové členy, pěkné osobní maily, které by vysvětlovali jak forum funguje, co tu lze najít a jak a případně detaily o možnosti stát se členem (systém to umí zautomatizovat, jde spíš jen o to vše zformulovat

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se posílá jen mnou osobně podepsaný vítací dopis s kartou... takže ten email by asi nebyl problém... :)

proberuse se schreekem, jaké všechny emaily se dají nastavit... jeden text už je hotový.. pokud to půjde narafičit na jednotlivý akce, byla bych sama ráda... :) tak si píšu poznámku... 🙂

a návod jak na fórum... ? nooo... jako někde to tu je... to teda oživíme...? něco jako desatero nováčka nebo člena...? 🤔

(Mmch se mi to dneska jako trochu víc zkomplikovalo a beru si práci navíc..., tak pardon, za nereagování ihned 🙊...)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Weri 605 vím že máš se vším tady dost práce ale bylo by možné zjistit jak velký úbytek platících nastal po zdražení ? 

Teď je cca 210 členů, ale zdražení na to úplně mega vliv nemělo... ubývá každej rok cca 20 členů...

Zrovna dnes mi jeden bývalý žák (cca 7let zpět) řek, že se stane členem "jen pro tu prdel" a úplně čuměl, že je to JEN 500,- ročně.., že čekal 500,- měsíčně... 😂 Peugeoty má rád a líběj se mu... :) ale NEMĚL ANI TUŠENÍ, že existuje Club.... Je to tedy i částečně na vás, aby ste Club cpali všude a všem a furt... 😃

@Sofina Jirko, taky si prošel autoškolou - věděl si o Clubu dřív....? Nebo až ode mě....? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, ja treba vubec nevim o tom, ze mi radne clenstvi skoncilo 😕 , prisel jsem na to ted nejak omylem...

Ad hlavni strana: nevim jak ostatni, ale ja ji videl mozna jednou? 

A propagaci by to chtelo mozna hlavne na tom nenavidenem Facebooku. Tam kdyz covek vyhleda Pegugeot club, tak mu prvni vyjede velka skupina, ktera imho nema s timto klubem nic spolecneho, pak vyrazne mensi skupina "peugeot-club.com" a na tretim miste stranka o tomto klubu... A faktem dneska proste je, ze velka cast se organizuje prave na facebooku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sitlere, tak na to kouknem přes sz... :)

jinak propagace ba fb je super... Můj šéf zase říká, že fb už je mrtvej a jede instagram... nooo... kdo tráví hodně času s hambáčem doma u kompu, tak by se mohl zapojit... 😅😂

takže vypíšeme výběrko na obsluhu fb a založení instáče....? Já se přiznám, že kazdej den tam dávat příspěvek nezvládnu, ale kdyby to měl jeden človek na statosti... jen tuhle jedinou věc, tak proč ne... Novinek je spousta... Hezkejch Peugeotů jezdí po silnici taky dost.... takže pár fotek... sem tam ňákej text....? Co vy na to....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, sitler napsal:

Mno, ja treba vubec nevim o tom, ze mi radne clenstvi skoncilo 😕 , prisel jsem na to ted nejak omylem...

 

No a to by přece šlo celkem snadno ošéfovat zprávou (ať už mail nebo SZ) "Vážený člene XY, upozorňujeme Tě na to, že se blíží doba, kdy se z řádného člena staneš zase zpět členem řadovým. Aby se tak nestalo a Tvoje řádné členství nebylo přerušeno, je potřeba, abys do xx.xx. uhradil roční členský poplatek ve výši ... na účet ..." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sitler o končícím členství chodí měsíc před koncem email. ;) Koukni do schránky. 

Já hlásím dva kusy zadaný k platbě. 

Kdo spravuje profily Peugeot-club.com a Peugeot club Amis de Lion?

Tu velkou skupinu tehdy založil myslím @Jirkap pokud se nepletu. Před lety se tam dávali dohromady banovaný lidi, co tu neráčili dodržovat pravidla. Slovo Peugeot club tam byl svého času jak červený hadr. Teď tam každý komu se nechce hledat, hodí dotaz a čeká odpověď s řešením. Ale už nikdo nenapíše jak problém vyřešil. Často se dotazy opakují. Sám tu skupinu používám jen ke shánění/inzerci. Jinak to tam je nepřehledné. Zlatý fórum. ;)

 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Medvěd napsal:

No a to by přece šlo celkem snadno ošéfovat zprávou (ať už mail nebo SZ) "Vážený člene XY, upozorňujeme Tě na to, že se blíží doba, kdy se z řádného člena staneš zase zpět členem řadovým. Aby se tak nestalo a Tvoje řádné členství nebylo přerušeno, je potřeba, abys do xx.xx. uhradil roční členský poplatek ve výši ... na účet ..." 

No a evidentně ani to nestačí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJ Sytič - nejsa řádným členem už nějakou dobu, tak jsem o existenci upozorňovacího E-mila neměl tušáka. Pokud funguje, jedině dobře (možná to padá do "koše", nefunguje třeba i jako SZ? Přece jen by na fóru pak dotyčnému svítila nahoře obálka, že má zprávu ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No já platil členství přes PayPal a pokud jsem dobře pochopil, tak se bude samo automaticky prodlužovat. A až budu chtít skončit, tak budu muset jet někam do Kalifornie a vyhodit jim do povětří server 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR Ano, pokud se nechá zaškrtnuté políčko automatického strhávání platby, tak se platba automaticky strhne každý rok. Zrušit to lze ve správě objednávek v eshopu a nebo přímo na paypalu, takže defacto na pár kliků kdykoliv... 

 

@MJSytic Ta skupina patří Jirkovi ne nám, blbé je, že spousta lidí ji automaticky spojuje s námi, ačkoliv my na ní nemáme prakticky žádný vliv... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ze své zkušenosti vám řeknu, že jsem dlouhou dobu vůbec o existenci klubu neměl ani ponětí. Pokud se tedy člověk nesetká se skupinkou zainteresovaných lidí, nebo neleží denně u počítače a nebrouzdá po různých stránkách, to že nějaký klub existuje se prostě nedozví.

Já pak hledal něco podobného, objevil tyhle stránky. Zrovna jsem ale trefil na nějakou ne zrovna normální konverzaci, tak jsem to zase zavřel a pustil z hlavy. Až mnohem později jsem se vrátil a začal to blíže zkoumat.

Peugeotů jezdí všude mraky. Na tyhle stránky se ale dostane jen minimální zlomek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugeotů jezdí mraky, ale ne každý má chuť být v nějakém klubu. A zase tak malý zlomek to není. Těch lidí, co sem nahlédne je poměrně dost. Jenže jsou to jen náhledy. Na rychlý dotaz je FB lepší, tam už registraci mají, tak se zeptají tam. Ale tohle není o tom, že bychom měli málo registrací. Těch máme víc než Jirka na FB. (Mimochodem, ta moje poznámka byla ironie Schreeku) Máme málo aktivněplatících :myslim Kdyby chtěl FB chechtáky, tak tam bude pusto prázdno :) Výhoda klubu je, že nepředáváme nikomu údaje a nešmírujeme lidi, jako tyhle "sociální sítě" :nevim

Jinak ta nevědomost o klubu je jedna z věcí, se kterou by nám měla pomoci spolupráce s Peugeotem a jeho dealery. Bylo by fajn, kdyby se v každé Peugeot prodejně zákazník dozvěděl, že má Peugeot svůj klub :mrk A ne, že se o něm dozví, až když řeší problém s autem, nebo si potřebuje postěžovat :aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...