Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlasové ovládání


Motogpmania

Recommended Posts

@Motogpmania Mám rovnaký infotainment s Android Auto, bez navigácie. Mne tiež fungujú len AA aplikácie a aj to nejako divne. Po stlačení ovládača na hlasové povely na volante reagujú len na povely v angličtine, vo Waze nepozná po hlase názvy menších obcí. A komunikuje so mnou len hlas v angličtine. Pritom komunikácia s Waze v telefóne neprepojenom s autom je bez problémov a v slovenčine. Je možné, že by niekde v rádiu bola prednastavená angličtina? Príručka užívateľa a ani informácie z internetu mi nepomohli, asi sa zastavím u predajcu, nech ma zaškolia.

Aké máte ostatní skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O to jsem se zajímal, a je to prý tím že Android auto není ještě oficiálně v ČR a SR ač se dá stáhnout z Google play. A Android auto právě komunikuje přes Google asistentku a ta také ještě není oficiálně v češtině a slovenštině. Proto prý v některých mobilech odpovídá a slyší česky (slovensky) a v některých ne. Záleží i na verzi Androidu. Asi musíme počkat než toto vše bude oficiálně i pro naše státy a to prý v dohledu není 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...