Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repase zadni napravy pobliz Jihlavy nebo Tabora zn: ve stredu ma


Emiš

Recommended Posts

Guest Masinka

Zkus servis v Kostelci Autostangl. Jezdim tam lecit Pepcu a kdyz jsme se vloni bavili o napravach, tak rikal , ze je dela.

IVO SALAVA-AUTOOPRAVNA

Kostelec u Jihlavy 22

588 61 Kostelec u Jihlavy

Telefon: 567316209

fax: 567316209

Mobil: 606127332

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju, že ti to udělaj takhle expres. Když jsem se kdysi v Příbrami ptal, objednávalo se 14 dnů dopředu...

Dobrej nápad nechávat to na poslední chvíli, jen co je pravda. Jestli chceš, nechám ti ZN z té své bourané 205-ky -když si jí přijedeš přendat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtel jsem to nechat na posledni chvili...

Jenze, kdy se to bude opravovat nezalezi jen na me. Jsem chudej student a motorista-zacatecnik, opravy delame se strejdu u nej v dilne a ten nema taky cas porad. Dat to do servisu je az krajni moznost ktere jsem se chtel vyhnout neb nemam prachy...

Ta (nejspis nutna) repase se z toho vyklubala az po tom co jsme tu napravu ted o vikendu predpruzili, byla moc dole a drela o podbeh kdyz se to zhouplo, ted uz nedre o podbeh ale pravy kolo ve ctyrech a vice lidech dre porad z boku :(

No ale je fuckt ze to na 90% vypada ze nikam nepojedu a stravim velikonoce doma :(

Jo kdyz se mi dostane do ruky ten chlapek co mi tuhle starou napravu po bourace prodaval a tvrdil ze je v pohode a super tak ho asi uskrtim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...