Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání vyhřívání vnějších zpětných zrcátek


docent.cz

Recommended Posts

Mám v plánu koupit vyhřívaná skla zpětných zrcátek a chci se zeptat jestli někdo neví, jestli mě čeká tahání kabelu Bůh ví kam, nebo jestli je v kabelu na ovládání motorku zrcátek rovnou i kabel na vyhřívání a jen na mě čeká to do něj zapojit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me budes tahat az do BSI

Priklad u C4: vyhrivani zrcatek je tazeno do motorku oken (takovy mozek dveri) sem dostavaji povel aby se zrcatka vyhrivala

Neni problem tech 50cm kabelu problem je ze nektere jednotky to nedovoluji aktivovat. Takze si to natahnes az ke kabelu na vyhrivani zadniho okna

A nejdulezitejsi vec ktery model Partnera?

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito berme to jako specialitu Partnera.... na 406 to mám stejně, jak píšeš, ale na nákladním Partneru (rok 2010) jsem měl taky el. ovládaný zrcátka bez výhřevu:bojim

ani nevím, jestli se vůbec nabízely manuální zrcátka, tak asi nechtěli dát výhřev do úplného základu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 blbé je, že vyhřívaná zrcátka se berou jako luxusní prvek , měl by to být bezpečnostní prvek pro všechna auta povinně :myslim

místo toho koupíš i když nechceš  ,,vedení auta v pruhu'', které vede auto jen do první zatáčky... 🙈😂

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...