Jump to content

Dodělání vyhřívání vnějších zpětných zrcátek

Recommended Posts

Mám v plánu koupit vyhřívaná skla zpětných zrcátek a chci se zeptat jestli někdo neví, jestli mě čeká tahání kabelu Bůh ví kam, nebo jestli je v kabelu na ovládání motorku zrcátek rovnou i kabel na vyhřívání a jen na mě čeká to do něj zapojit. Díky

Za me budes tahat az do BSI

Priklad u C4: vyhrivani zrcatek je tazeno do motorku oken (takovy mozek dveri) sem dostavaji povel aby se zrcatka vyhrivala

Neni problem tech 50cm kabelu problem je ze nektere jednotky to nedovoluji aktivovat. Takze si to natahnes az ke kabelu na vyhrivani zadniho okna

A nejdulezitejsi vec ktery model Partnera?

Edited by Havlicek.Lukas

Tak když to shrnul. Zjistit jestli mi spína vyhřívání zadního okna elektriku do dveří a když ne, tak to dotáhnout až do relé vyhřívání zadního okna někde pod volantem. Že by na mě vykoukl kabel přímo v zrcátku čekat nemám...

před 10 hodinami, kirkiz napsal:

V návodu píšou, že vyhřívaná jsou pouze elektricky sklopná zrcátka.

Na mém cc elektricky sklopná zrcátka nemám a přesto jsou vyhřívaná zároveň se zadním sklem. :papa

@Pepito berme to jako specialitu Partnera.... na 406 to mám stejně, jak píšeš, ale na nákladním Partneru (rok 2010) jsem měl taky el. ovládaný zrcátka bez výhřevu:bojim

ani nevím, jestli se vůbec nabízely manuální zrcátka, tak asi nechtěli dát výhřev do úplného základu....

blbé je, že vyhřívaná zrcátka se berou jako luxusní prvek , měl by to být bezpečnostní prvek pro všechna auta povinně :myslim

místo toho koupíš i když nechceš  ,,vedení auta v pruhu'', které vede auto jen do první zatáčky... 🙈😂

Edited by ozzy56