Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


chozi79

Recommended Posts

Zdravím. Mám dotaz ohledně aktualizace map v mém Peugeotu 5008 SUV 2018. Stahl jsem si aktualizace na flash přesně podle předepsaného postupu, ale když vložím flash do portu v aute tak mě to hlásí "Verze nekompatibilní s hardwarem" už nevím jak dál.... už jsem vyměnil dvě flashky, dvakrát stáhnul aktualizace, a pořád nic....

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Dneska ráno jsem aktualizoval firmware. Ještě jsem to nezkoušel, jen jsem počkal, až to najede, tedy žádnou změnu jsem nezaregistroval.

Jak už mají zkušenost kolegové výše, auto se zprvu nechtělo aktualizovat kvůli "nekompatibilnímu hardwaru", přestože jsem měl nahranou licenci do složky "licence" či "license" (na stránkách Peugeotu je on-line návod i pdf, v jednom je to tak a v druhém onak). Po připojení auta k wifi (mobilnímu hotspotu) přes volby v podmenu aplikace se to chytlo a proběhlo to bez problémů. Celá aktualizace trvala cca 20 minut. Nedoporučují auto provozovat, ale já aktualizaci započal již za jízdy, abych pak nemusel nechávat auto tak dlouho puštěné na volnoběh. Nefungovalo rádio, parkovací senzory a pravděpodobně i další věci, ve kterých hraje hlavní roli multimediální systém, ale jízda byla normální:) Důležité je nezapomenout se a po skončení jízdy nevypínat motor, pokud ještě není doaktualizováno:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj všem,

na stránkách Peugeot je k dispozici aktualizace "PSA_rcc-firmware_5_093_20-0H022-3_RCC_EU_W3_ECO". Neví někdo čeho se týká, jestli je tam něco nového?

Dík za info. Jarda

 

Edit: info z chatu Peugeot.cz - bylo mi sděleno "Je mi líto, výrobce nás neinformuje o změnách v jednotlivých aktualizacích, dle zkušeností se obvykle jedná jen o optimalizace a opravy případných chyb."

Upraveno uživatelem jardas
doplňující info - odpověď na původní dotaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z aplikace My Peugeot jsem si na email poslal odkaz na stažení aktualizace map. Když na něj v emailu kliknu, tak okno prohlížeče jen problikne a nic se nestane, nespustí se stahování a ve stažených souborech taky nic není. Zkoušel jste někdo tenhle postup v poslední době ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem to na https://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/aktualizace-map.html a chce to po mě aktualizaci softwearu. No zkusím tu Peugeot Update...

Eddit: Peugeot Update mi nabízí jen aktualizaci dotykové obrazovky a mapy nejsou k dispozici. Auto mi napsalo hlášku, že je možné aktualizovat mapové podklady...

 

Upraveno uživatelem pavelu96
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
V 2. 1. 2022 at 15:26, pavelu96 napsal:

Z aplikace My Peugeot jsem si na email poslal odkaz na stažení aktualizace map. Když na něj v emailu kliknu, tak okno prohlížeče jen problikne a nic se nestane, nespustí se stahování a ve stažených souborech taky nic není. Zkoušel jste někdo tenhle postup v poslední době ?

Tak i po roce odkaz odeslaný z Apky stále nefunguje... 

Z Peugeot Update už se mi stahují nové mapy :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím,

tak se zase snažím o aktualizaci fw a bojuji s hláškou o nekompatibilitě USB klíče. Zkusil jsem už 3. flash disk a nedaří se. Vloni touhle dobou jsem s tím taky bojoval a nakonec se podařilo, jenže jsem si, blbec, nepoznamenal, čím to nakonec bylo 🤨

Nemá někdo nějaký tip nebo radu?

Wi-fi moje auto nemá (04/2020) nebo jsem ho aspoň nikde v nastavení nenašel.

Díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...