Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nové logo? (už zase :-) )


MJSytic

Recommended Posts

Tak je to logo z roku 1960, jen upraveno do 21. století.. 

Furt lepší než kdyby vymysleli úplně nový a byl by to totální paskvil.. 

Mě se líbí... Ale logo není vůbec důležité na to to auto nejezdí.. Důležité je, že Peugeoti jsou skvělý.. Logo nelogo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle kecy jak se Peugeot opičí jsou s prominutím ubohé.. Spoustu značek v minulosti měla prostě erb s nějakým znakem a nápisem, Peugeot se jen vrací k logu z roku 1960 - NIC VÍC V TOM NENÍ! 

14f661879ea2a85236f4bf16bea76cb1.jpg.7d068c483f824c1918f2a607f22fb18b.jpgLamborghini-logo-evolution.thumb.png.9909c848424688757464c325858b1f90.pnglogo-history-Ferrari.thumb.jpg.f0fd037b09caaabd7110e8731a8aa615.jpgPorsche-logo-history.jpg.a54bd518c7e2ac1e0db63724299a61b2.jpg

Mě osobně se to líbí, naopak se mi nelíbí to co bylo teď jako poslední.. 

Upraveno uživatelem Rikic339
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339Zle si to pochopil. Vôbec to nebolo myslené tak, že Peugeot sa opičí logom, ale že sa (s nadsádzkou 😉) chce na tieto prémiové značky dotiahnuť kvalitou, športovým vzhľadom, výkonmi a zrejme aj cenou. Kupodivu, súčasných automobilových log v tvare štítu až tak veľa nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 25 minutami, sitler napsal:

nepovedlo proc? Pominu-li jedinou vec, a to ze kosoctverec=p*ca, coz je ciste ceskoslovensky zastupny symbol, ktery nikde jinde neznaji.... 

Nelíbí se mi. Nynější logo je hezčí.

Ale, co se líbí mě, nelíbí se druhému. Tak je to v pořádku. Nic víc v tom nehledej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...