Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co je nad termostatem (motor 2.0 HDI)?


Leo

Recommended Posts

Ahoj Xantiku, už jsme se tu dlouho nepotkali. Tak už mám taky citrón v tvých barvách 😀.

Já teď řeším závady před koncem záruky a tak jim to řeknu, ať se na to podívají (třeba to uznají).

Nevím, čím to je, ale nějak se to teď ke konci záruky všechno sešlo. Tento týden jsem zjistil, že mám prázdnou nádržku chladící kapaliny což mne docela vyděsilo a ani nevím jak dlouho jsem s tím jezdil (teplota motoru ukazovala vše v normálu a topení taky topilo). Prý prasklý kryt termostatu. Objednali ho v autorizovaném servisu, ale nedovedou ho do týdne sehnat (což mne dost udivilo, když v AutoKelly mají originál skladem). Prý mám dolívat destilku což mi v zimě nepřipadá jako šťastné řešení, abych to moc nenaředil, nehledě na degradaci chladící kapaliny, která se bude muset vyměnit. A to máme jet příští týden na hory.

Upraveno uživatelem Leo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Xantik napsal:

Me cvakala 2 roky na brzdy a nic krom toho zvuku to nemelo vliv, ale prestalo me bavit to poslouchat, neni to az zase tak drahe na vymenu. Pry s cvakajici neni problem najet i 50 tisic, uvolni se vevnitr mechanizmus co vytvari podtlak a to cvaka.

ano, pokud vývěva dává dost podtlaku pro brzdy je všechno OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to v zaruce at opravy vse co jde. 😄 V zime dolivat jen destilkou, byt by to bylo jen par dnu, je rada hodna metalu. 🙄

Nevim jestli nemaji nejaky problem s dodavky dilu, kolega ceka na jednotku BSM od pulky listopadu.

Upraveno uživatelem Xantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2021 at 12:20, ozzy56 napsal:

nemá, vývěvu pohání konec vačky, odsud může jít hluk

brzdy mají dostatečný podtlak ? pokud po dvou sešlápnutích pedálu brzdy jde pedál těžko, bude vývěva na výměnu:myslim

Při třetím sešlápnutí je pedál trochu tvrdší (tak do poloviny), ale úplně tvrdý není. Řeknu v servisu, ať to zkontrolují. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podtlak vývěvy se dá změřit..., ale pokud z ní jde rachot, nechal bych to zkontrolovat--vyměnit , protože když odejde vývěva, strašně špatně to brzdí (asi jako bys brzdil padákem) :), a jak známo, řidič má jen dva hrozné sny--když auto nereaguje na volant a na pedál brzdy... 🙈😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...