Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vůně a osvěžovače do auta


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Aha, tak to je zajímavé a hlavně že k tomu nemusí být nějaký další bazmek. 

A velikost taky sympatická

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda od svých detailingových začátků už nepoužívám v autě žádnou vůni. Samotný prostředky a pravidelnost jsou nejlepší. Každej pátek vyluxovat vše včetně sedaček, umýt a vyčistit interiér používám poorboye (viz obrázek)..na všechno, 

 image.png.e3c1a042d7c1615ea72ecaf8cf05321e.png  

Zkoušel jsem různý vůně předtím, včetně plechovek nebo přímo parfémů do auta, ale jak řikám, čistota a pravidelnost stačí. Zas jako je pravda, že sem měl auto, kde když sem otevřel ventilaci naplno, necejtil sem z těch vůní nic. Ventilace naplno = sundat v kabriu střechu :D

Do svýho terénního tahače dřeva teda popravdě taky nic nepoužívám a o interiér se starám jen 2x ročně (před a po zimě). Tam mě ale zas voněj borový polena, případně benzín z pily nebo svačina od mé hezčí polovičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No tak jako snažím se udržovat pořádek a uklízet jak se dá ale pryč jsou doby kdy jsem měl čas každý pátek si hrát s autem. Samozřejmě je to o prioritách ale když se doma konečně všichni sejdeme, nejdu uklízet auto. Kolikrát bych rád ale lepím to někdy jak se dá. Bordel v autě ale rozhodně nemám a na detailing atd mě neužije. Stačí rozumný pořádek v mezích. Ale zajímavý tip na prostředek 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře, rozumim ti, takže ten poorboy je opravdu dobrá kosmetika. Sice je cenově výš, ale stačí ho trošku na mikrovláknovej hadr a plochy tím přejet. Před tím je omeju normálně teplou vodou. Pokud je potřeba mýdlo, tak používám pěnu na holení. To je nejjemnější mýdlo jednoduše dostupný (a levný)

Poorboy zanechá přirozenej vzhled a příjemnou vůni. 

Pokud bys chtěl ještě přidat vůni, pak doporučim rozhodně parfém. Nekupoval bych ty obyčejný vůně. Obsahujou docela sajrajty (na rozdíl od parfémů, kde bývá běžně jen isopropanol. ten je neškodnej) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se asi dává na to dřevo..., bude to veliký asi jak to Milano, ale nebude to napuštěnej plast, ale dřevo...

Ale Milane jakou...? Ty názvy mě děsej... 😅 Samuraj, Budha.... 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dřívko, ale to je design. Má to zezadu výměnné náplně. 

Jakou mám náplň? Já už ani nevím, očichal jsem si to na prodejně.  A jsou to 2 roky. V 308 mi to vydrží od jara do podzimu. 

A ty vůně jsou velmi jemné, příjemné. Nic agresivního. Do nosu to nepraští, ale dělá to atmosféru. To mi vyhovuje. 

PS: 308 mám pořád čistou 

https://www.rituals.cz/vune-do-auta-2

Google našel ihned 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo na tom ahifi jsem na to koukal a objednám tam ten čistič taky. Jinak dnes jsem se chtěl stavit u svého prodejce že bych objednal ten osvěžovač Peugeot ale koukal jsem, že je prodej opět zastaven tak tam nechci prudit... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Popravdě...o tom čističi taky přemýšlím. Jsou na něj kladné ohlasy a nemám rád, když se palubka leskne jak...neumím psát slušně...prostě odlesky atd. Matný efekt by mohl pomoci  :D

A jestli ten čistič i provoní auto...proč ne :)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo. Naštěstí 508 má tu palubku zajímavě strukturovanou, je tam i nějaké prošití atd takže nemá tendence se lesknout. Asi koupím rovnou to větší balení 946 ml. Vyjde to cenově lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru to z detailingshop.cz , ale to je fuk, z ahifi beru zas jiný věci, oba shopy jsou dobrý. 

Pro info, ten prostředek má takovou višňovou vůni, ale nevtíravou, jemnou. Já normálně višně jako nemusim, ale tohle je fajn.

Tu pixlu mám tak na rok cca (palubka, sloupek, volant, dveře), když čistím pravidelně v pátek. Jednu nevýhodu to má, nevydrží to na venkovních dílech. Zkoušel sem s tím dělat chladič, nárazníky apod, jako vypadá to parádně, ale je to na pár dní. Uvnitř to vydrží výrazně dýl.

PS: když už jsme u toho detailingu, tak mám fakt rád tenhle šampon (autoglym). Voní po marcipánu/mandlích a je to parádní. Sou i různý novější varianty, nebo to je na amazonu.

Autoglym Pure Shampoo - 1 Litre - Elite Car Care

A pak mám eště rád tuhle pěnu. Je původně na předmytí, což ale dělám málokdy. Používám ji ale hodně na umytí motorky, nebo kola a pod. Vezmu vapku s tím nástavcem na šampon, zapěním to a po pár minutách opláchnu (mušky vemu hadrem, jako ty reklamy, že to smeje mouchy kecaj :D) . Krásně svěže to voní, mám to rád..

Advanced Neutral Snow Foam 5 Liter / Zubehör, 13,99 €

Takže tak, pro inspiraci :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl dycky radši přírodnější cestu, takže jsem hned na první dobrou vyzkoušel třeba Dodo Juice, nebo právě ValetPro a protože jsem se hned napoprvý tímhle trefil, tak už sem u nich zůstal. Od Dodo Juice hlavně vosky a clay, ty vosky mají opravdu super. Takže o CG nevím nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...