Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 807 2.0 hdi RHR nestartuje


JJEENNDDAA

Recommended Posts

Peugeot 807 2.0 HDi RHZ 100KW Chtěl bych vás požádat o radu jelikož už nevím kudy kam. Začal jsem řešit problém s posilovačem řízení které najelo po startu později a později, bohužel kvůli další práci jsem auto odstavil a cca 10 dní stálo. Do doby odstavení fungovalo vše normálně, teď najednou nejde nastartovat. Startér točí, baterky jsem zkoušel tři. Dal jsem auto do tepla, vyměnil palivový filtr, ale bez výsledku. Diagnostiku mám pp2000 a nejdřív se mi nezdálo odblokování motoru, zkusil jsem druhý klíč, zamknout odemknout, pak v pohodě,toto jsem vyloučil. Hodnoty při startu: synchronizace váčky NE , požadovaný tlak paliva 0Bar, otáčky motoru 0. Vyměnil jsem snímač klikovky- nepomohlo , stále otáčky 0 i otáčkoměr se nehne( na vteřinu tam skočí třeba 160ot), tak jsem vyměnil i snímač váčky a nic. Myslím si že dokud nebudou otáčky motoru, nebude ani synchronizace a nepustí čerpadlo tlak, jenže už fakt nevím co. Startér točí, sluchově stejně jako vždy. Že by rozvody skočily se mi nezdá ale možné je teď už vše. Zkuste házet nápady, budu rád. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...