Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém při startu - žlutá kontrolka


brumlazevcelina

Recommended Posts

Zdravím Vás  a prosím o radu,

Mám Peugeot Partner Tepee motor 1.6 Benzín, r.v. 2014. Před pár dny se mi vždy při nastartování na chvíli objeví žlutá kontrolka - trojuhelnik s vykřičníkem a ozve se pípnutí.

Na displeji mi to pak napsalo "Top up Oil level". Oleje dle měrky byl lehce nad úrovní MIN. Olej jsem tedy doplnil, teď jsem lehce pod MAX.

Při nastartování se však kontrolka znovu vždy rozsvítí a pořád mi to píše, ať doleju olej. Nevíte, čím by to mohlo být ?

Díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

té elektrické měrce ve vaně trvá dlouho, než zaregistruje zvýšenou hladinu--je to na hlavu, ale je to tak, já sleduju olej často na měrce a udržuju něco málo pod MAX. a ještě se mi kontrolka oleje nerozsvítila (u auta PSA)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ozzy56 napsal:

té měrce ve vaně trvá dlouho, než zaregistruje zvýšenou hladinu--je to na hlavu, ale je to tak, já sleduju olej často na měrce a udržuju něco málo pod MAX. a ještě se mi kontrolka oleje nerozsvítila (u auta PSA)

Díky, dolejval jsem dnes cca v 14:00. Počkal jsem pak 2 hodiny, než to steče a zkusil jsem nastartovat , ale svítilo to furt. Zkusím to ještě zítra. Napdá mě, jestlu na to čidlo nemůže mít vliv to, že jsem po dolití s tím autem nikam nejel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...