Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak co letos plánujete ?


Recommended Posts

před 13 minutami, HanysR napsal:

Jo @radim.1008 může být taky, dává mi často lajky tak by to šlo 🤣

A to je důležité? :D:myslim Radim dává lajky těm, s jejichž názory sympatizuje. Nebo s jejich auty. :D

před 12 minutami, vagi napsal:

Snad nebudeme křovit 🤣

Neboj, já si budu utírat pusu u auta a vy si můžete povídat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 1 minutou, radim.1008 napsal:

A to je důležité? :D:myslim Radim dává lajky těm, s jejichž názory sympatizuje. Nebo s jejich auty. :D

Jeeejda dělal jsem si legraci tak se omlouvám 😅🍻 Já tomu samozřejmě rozumím jak se věci mají 😉 Jen můj humor je někdy né moc košer a někdo to nedává no :ticho:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěstí přeje připraveným a tak právě teď proběhl booking ubytování v obci Csopak, budeme tam 7. - 15.8.2021 (pokud nás strana a vláda pustí :D - a když ne, tak holt zasejc někde u nás)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, HanysR napsal:

@Radek Hurvajz a ty jsi z Hodonína? Hergot to je taky štreka a tak si říkám jestli by spíš neměl @vagipřijet za náma 🤣

Asp 25km od Hodonina, to je co by kamenem.....

A tech 130 nebo kolik k Radimovy a Vagimu taky neni daleko

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo to teda koukám, že to máš dokonce blíž než já. To jsem nečekal. Sice ne o moc ale čekal jsem že to budeš mít dál než já takhle z patra. Nějakých 200km taky neřeším. Alespoň se člověk projede 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To jo, výlety s rodinou super ale upřímně nejraději se projedu sám z určitých důvodů 🙂 Kluk pak pořád kňourá, že bude zvracet 🤣

Pro nás je totiž cíl ta cesta. Oni berou tu cestu jako nutné zlo 🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Milan+ napsal:

Pak jsem tam byl, když se jel poprvé Hungaroring, ale to už si nepamatuji jestli to bylo před tou dovčou či po. To se jelo autobusem, ubytování  na VŠ kolejích  v pešti a s jezdci si se mohl setkat kde chtěl, žádná velká tragédie, na ty starý baště v pěšti na kopci byla jejich ofiko večeře, škoda, že tenkrát nebyl digi foťák. 

Jináč ten výlet na F1 se vším na osobu vyšel na cca 2500kc. 

Taky jsem byl na prvním závodě F1 v roce 1986. Jeli jsme tam tenkrát třemi stejnými Š110L. Spali jsme pod širákem, ale závod jsme sledovali z hlavní tribuny přímo nad startovní čárou a proti depům. Zážitek na celý život. :super

Tehdy vyhrál Nelson Piquet, ale já jsem už v té době fandil Ayrtonu Sennovi, který vyhrál kvalifikaci a celkově byl druhý na Lotusu JPS. :super

Pak jsem tam byl ještě v roce 1987 a 1988. Teď už F1 není co bývala. Moc F1 nesleduji, ale přehled mám. :papa

00035147-bbc4-441b-bae2-2efa63e6fa39.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, HanysR napsal:

Jo to teda koukám, že to máš dokonce blíž než já. To jsem nečekal. Sice ne o moc ale čekal jsem že to budeš mít dál než já takhle z patra. Nějakých 200km taky neřeším. Alespoň se člověk projede 🙂

Asi tak, navíc jsem z Náchoda, takže to mužu spojit s návštěvou rodičů, navíc se pěkně projedu. To jsou tři mouchy jednou ranou :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já letoe uvažuji o pronájmu obytňáku. Asi spíš auta než přívěsu, protože jsem zjistil, že s klasickým řidičákem mohu táhnout jen malý vozík. A kam? Nevím podle situace a počasí, asi rozhodnutí na poslední chvíli. Zvažuji Dánsko Švédsko a Finsko. Tak uvidíme. Jinak když to nevyjde, tako jako obvykle Chorvatsko na poslední chvíli do privátu.

A jak jinak, když to půjde jako už 30 let, dětský tábor na Kokoříně.

Jo kdyby někdo měl typ na dobrou a cenově rozumnou půjčovnu obytných aut, tak dejte vědět.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...