Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio ma alebo nema bluetooth ?


anton308

Recommended Posts

Maviem lebo ja som v aute mal rd4 bez bt a mal som rozobrate obidva v tom co tam bolo od vyrobi moje tak tam nema take 2 krabicky jedna krabicka je na mp3 a druha neviem asi bluettoth a nevies to zistit cez google dajako a ak mali modul ext modul tak kde ? 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi poradil někdo, kdo to řešil. A nebo někdo, kdo to v 308 origo má :myslim  Možná, že to ani s tímhle rádiem propojit nejde. Nejsem si jistý, ale když jsem po tom tenkrát pátral, to do 308 dodělat, tak mě odradilo to, že to BT umí snad jen telefonovat a hudbu streamovat už ne? :myslim To pak mají větší smysl BT moduly místo "aux" vstupu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano dokud mi to fungovalo (na 308SW vyrobené v listopadu 2008) tak BT bylo pouze na telefonování. Po aktualizacích Androidu přestalo jít i toto, později "odpadla" i stará Nokia. V servisní historii jsem zjistil, že už v záruce byl modul jednou měněn. Ještě jsem se nedostal k tomu, abych modu vyndal a zkusil proměřit, ale podle diskuzí na netu a zde se zdá, že si tyto moduly asi moc nerozumí s novými telefony 😞 . Od té doby, co mám chytré hodinky, to úplně neřeším - rychlý hovor vyřeším a do složitějších akcí se za volantem nehodlám pouštět.

O fungování/nefungvání se diskutovalo např. zde.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ked tak kde by som nasiel kabel do bt modulu alebo kde je hodeny mam to rd45 alebo rd4 ? Dam fotku ako je rozobrate nove aj stare a kde je kabel na mikrofon bolo by lepsie kupot radio z cini z bt a z mikrofonom ten dusplay sa. Da nakonfigurovat v dia na bt 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...