Jump to content

Radio ma alebo nema bluetooth ?

Recommended Posts

Dobry vecer mam peugeot 308 2009 radio rd4 neviem ci ma bluetooth na konfiguroval som bluetooth a sadz hands free diagnostike lente naviem ci ma vluetooth nevedel by to niekto tistit podla toho cisla ?  

image.jpeg

Maviem lebo ja som v aute mal rd4 bez bt a mal som rozobrate obidva v tom co tam bolo od vyrobi moje tak tam nema take 2 krabicky jedna krabicka je na mp3 a druha neviem asi bluettoth a nevies to zistit cez google dajako a ak mali modul ext modul tak kde ? 

A ktory kabel sa domho zapoji? 
musisa nejak dorboit alebo ako ked ho chcem originalne 
Co sa tam zapoji 
Musi sa dorabat kabelaz alebo ako ? 

Edited by MJSytic
pokud chceš něco doplnit, použij volbu UPRAVIT

To by asi poradil někdo, kdo to řešil. A nebo někdo, kdo to v 308 origo má :myslim  Možná, že to ani s tímhle rádiem propojit nejde. Nejsem si jistý, ale když jsem po tom tenkrát pátral, to do 308 dodělat, tak mě odradilo to, že to BT umí snad jen telefonovat a hudbu streamovat už ne? :myslim To pak mají větší smysl BT moduly místo "aux" vstupu...

Ano dokud mi to fungovalo (na 308SW vyrobené v listopadu 2008) tak BT bylo pouze na telefonování. Po aktualizacích Androidu přestalo jít i toto, později "odpadla" i stará Nokia. V servisní historii jsem zjistil, že už v záruce byl modul jednou měněn. Ještě jsem se nedostal k tomu, abych modu vyndal a zkusil proměřit, ale podle diskuzí na netu a zde se zdá, že si tyto moduly asi moc nerozumí s novými telefony 😞 . Od té doby, co mám chytré hodinky, to úplně neřeším - rychlý hovor vyřeším a do složitějších akcí se za volantem nehodlám pouštět.

O fungování/nefungvání se diskutovalo např. zde.

A ked tak kde by som nasiel kabel do bt modulu alebo kde je hodeny mam to rd45 alebo rd4 ? Dam fotku ako je rozobrate nove aj stare a kde je kabel na mikrofon bolo by lepsie kupot radio z cini z bt a z mikrofonom ten dusplay sa. Da nakonfigurovat v dia na bt