Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HiFi koutek, aneb naši miláčci v obýváku\poslechovce...


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník

Jinak já mám doma srágoru konfekci jak říká @vagi😅 Pioneer VSX-LX60 a k tomu repro Jamo E770. Není to žádná bomba ale na takové domácí žvýkání to jde. Ve své době to taky nebylo úplně levné, dokonce ty Jamo vyhrály EISA a někdo na to dá. Já času moc nemám a když, tak na tom žvýkám Tidal který pouštím z HTPC. Takže vím, že tady moc mezi vás HiFisty nezapadám ale pro momentální potřeby to stačí a nyní to moc nehrotím. Možná jednou na důchod až bude času dost a nebude furt po mě někdo něco chtít a nebudu muset furt hoblovat tlačítko Pause 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak je to už dědeček no 🤣

Ale certifikace THX a Obvody Faroudja byly tehdy fakt pecka 🙂

 

20210118_162134.jpg

Jinak Sub a Regály nepoužívám. Ty leží ladem. 

Sloupy mají ještě vzadu dole bas. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@vagiNo to je klasika manželka. Nejdřív mi řekne že nic dalšího už tady nechce a pak mi na to ještě naháže krámy :bacha🤣 Já už jsem rezignoval. Už jsem to chtěl tolikrát prodat ale nějak se mi to nechce celé absolvovat, fotit, podávat inzeráty atd takže to tu stojí. 

@Radek HurvajzNa sloupy ne! Tam nic nesmí a to jediné fakt nedám. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@HanysRPrvně jsem měl klasickou měděnou dvoulinku 2x4mm. Tu jsem nahradil kabelem Proel 2x4mm a rozdíl ve zvuku byl opravdu slyšitelný.

A potom jsem dostal už nevím k čemu (asi narozky) kabely BabexAudio. Tenkrát za set 2x2.5m chtěli cca 2400,-

Rozdíl mezi měděnou dvoulinkou (cca 30Kč za metr) a kabelem Proel (cca 100 za metr) byl dost patrný. Rozdíl, mezi kabelem Proel a Babex už tak výrazný není...ale zase vypadá pěkně :D

Co tam máš za kábl teď?

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...