Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ChouLu a jeho ukončení admin spolupráce


ChouLu

Recommended Posts

Ahoj všem :papa 

Minulý i letošní rok bude plný změn a tou jednou z nich je i ukončení mé spolupráce s vedením klubu, backend administrací a celkového ukončení správy všeho možného na klubu.

Jak si již mnozí mohli všimnou, od podzimu zde jsem minimálně, a to z mnoha důvodů, ať už osobních či zdravotních, ale především jsem se dostal do stádia, kdy vím, že se potřebuji posunout někam jinam a už nemám prostor ani kapacitu se všemu věnovat na 100%.

A nechci zde zůstávat s označením Admina, který má samolepku "nicnedělající"

Tímto krokem mnoho lidí na klubu zřejmě potěším (alespoň jednou...) :) 

 

Členem milerád zůstávám, klub budu rád podporovat dál a akcí se dále účastnit, jen už ne pravděpodobně v takové míře jako dříve.

Děkuji za tu dlouhou skvělou jízdu, na kterou se nedá zapomenout a promiň @Weri 605

Poprosím @Schreek nebo @MJSytic o odebrání práv na člena klubu :) 

 

Pokud jste to někdo dočetl až sem, děkuji za pozornost.

ChouLu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chouláku - já Tě chápu. Občas se člověk dostává v životě do situací, kdy mu nejlepší přijde celý život přehodnotit a srovnat si priority. Osobně si myslím, žes toho pro klub udělal hodně a přeju Ti, aby Tvé další kroky vedly k většímu uspokojení. Myslím si, že v některých věcech bude klubu dlouho trvat, než za Tebe najde náhradu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši zas tak dlouho Tě neznám ale za tu dobu jsem poznal že svého času jsi byl jedním z těch kdo pro klub žili a dokázali ho dostat tam kde je holt je potřeba předat otěže jiným kdo tu káru budou kočírovat dál.  Dík moc za všechno co jsi pro tuhle bandu udělal a ještě třeba uděláš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrát si na překvapenou asi nemá smysl.. ChouLu už mě varoval dostatečně dopředu, ale přiznám, že sem tak trochu furt doufala, že to neudělá... 🙈 Jako admin uměl hooodně moc a jen doufáme, že alespoň pár věcí nás naučil (mě teda jo...! 😂 hlavně se nešťourat v tom, čemu nerozumim.. 🤣).. Snad to budou zbylí admini umět vopravit... 😂😂😂

ChouLu.. veřejně tedy díky za spolupráci (hlídání a tvoření) a stejně buď rači na telefonu.. 😅 další aktualizace fóra je za rohem.. 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co se dá dělat :nevim Povýšíme uklízečku a uvidíme :aut Lukáši, za všechno moc díky a ať ti to vše jede podle plánu ;)

Ale počítej s tím, že když budou haprovat reporty na kartičky, tak tě budu stejně otravovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLáku, díky za tohle forum, bez tebe by snad nikdy nebylo, všechny ty upravy a ladění. Přeju ať stiháš všechno ostatní tak jak si plánuješ a ať se daří. Doufám že koronáč povolí a dáme někde zase sraz, rádi tě uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...