Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika Peugeot 306


nilko07

Recommended Posts

Dobrý den, mám peugeot 306, 1993, 74KW, 1,8.
Vynechává mi plyn. Pro představu je to jakobych zmáčkl plyn ale auto nemá tah jakobych měl zmáčklou spojku... A hlasí mi na přístrojové desce, připojit k diagnostice (nejspíš).

Moje otázka zní zda tohle auto má vůbec možnost diagnostiky a jakou diagnostiku pořídit. Na aliexpresu jsem jich pár našel ale vždy tam je od roku 1995 nebo tak nějak. Chci jen zjistit kde v autě něco zlobí alespon zhruba , protože vynechávání plynu může způsobovat jak elektřina tak i vzduch a palivova soustava si myslím ...

Předem děkuji za pomoc.

Upraveno uživatelem nilko07
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš vstřikování, tak jde diagnostikovat. Akorad budes mozna mit problem s tim, ze nebudes mit klasickou obd diag konektor, ale pežoťáckej diag konektor, kterej měly starý modely. Pohledej na googlu, jak zásuvka vypadá a jestli ji máš v autě a jaký typ. Na starsi konektor musis mit redukci z obd (nebo si ji udelat/staci vytáhnout 3 káblíky a napinovat- Káčko a napájení +-).

Ale upřimně, to jsou tak jednoduchý systémy, že by to mělo být jednoduchý opravit i bez diag. Staci si sehnat knizku jak na to, kde jeste byly popsany tyhle stary auta celkem dukladne, vcetne charakteristik cidel apod. (moc jich tam neni). Mozna jeste pujdou vyblikat kody chyb pres kontrolku, musis si to procist v knizce, jestli lze u tveho systemu.

Pristrojovka ti pise konkretne co? Jinak muzes zacit s jednoduchyma vecma- svicky/zapalovaci kabely/rampa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...