Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reseni spotreby oleje na Princech (EP6 VTi)


CallMeFoxie

Recommended Posts

ouje dalsi thread na tema spotreba oleje VTi :)

 

Zkouseli jste nekdo uspesne vyresit ten problem s zranim oleje? Manualovych 0.5l/1000km u me cca, tyka se to prave Prince motoru. Na jinych forech (at uz Peugeota nebo od Mini) jsem dosla k tomu, ze vetsine lidi pomuze vymenit tesneni driku ventilu. Menili jste to tu nekdo a pokud ano, pomohlo to? A jakeho vyrobce? Naplanovala bych to s vymenou rozvodu, kdyz uz se v tom budou hrabat (na tohle si netroufnu ;) ). Samozrejme ze tam dolejvam 5W30 od Quartzu, v kufru vozim petilitrovku a na ujetych kilometrech si resetuju 1000km :D 

 

Ashley

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...

Tyjo tak jsem zpatky. Mela jsem auto v servisu asi mesic a fous zpatky, spojka byla vymleta a nechala jsem rovnou vymenit i rozvody, na gufera uz nezbyl cas a penize.

 

Ale po vymene se zacly ozyvat gufera daleko vic, nez predtim (nebo jsem si toho predtim nevsimla), nejspis v kombinaci s novym olejem (za ten necely rok jsem najela 25k od posledni vymeny).

 

Kolik je adekvatni castka za vymenu gufer? Na spojku + rozvody a veci kolem jsem byla v Rupeximu a zrovna nejlevnejsi to nebylo (ale chapu, bylo tam dost prace). Potazmo kde to udelaji v okoli Prahy (at se dostanu jeste domu) nejak rozumne cenove a casove? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...