Jump to content

207cc 1,6vti euro5 Zkrat (el. schema) Vyřešeno

Recommended Posts

Ahoj mám problém s 207cc.

sahary běží na plné kule s tím, že je přehřátý motor a přitom není.

chyby jsou na termostatu, připojovači vodní pumpy a ventilu olejového čerpadla. Všechny mají chybu zkrat na kostru. Jiný ventil stejná chyba, nový připojovač stejná chyba. Nemáte někdo el.schema na tento motor euro 5? Mám pouze euro4 a tam tyhle věci nejsou. Podezření je, že se jedná o jednu závadu v elektroinstalaci. díky

Edited by Capy

Schéma co mám bohužel nestačí. Nemáte ho tedy někdo? Na tom kabelu je pověšeno ještě něco a netuším co.

kdyby tak vin je VF3WB5FS0AE045574.

případně stačí vědět co je na kabelu z řj pin 29 - je tam termostat, připojovač vodní pumpy, ventil olej čerpadla a ještě něco a to potřebuji vědět jinak se nehnu 

• Capy changed the title to 207cc 1,6vti euro5 Zkrat (el. schema)
  • 4 weeks later...

závada vyřešena. Snad se s tím nikdo nesetkáte... to vše dělalo vadné vyhřívání na hadici odsávaní olejových par zapojené na stejném kabelu jako připojovač vodní pumpy, termostat a ventil olejového čerpadle. ECU o něm evidentně vůbec neví - mají to jen vozy do chladných podnebí. A jinak tedy vyndat tu hadici ve 207 je opravdu zážitek - vyvěsit motor povolit sání ..  

• Capy changed the title to 207cc 1,6vti euro5 Zkrat (el. schema) Vyřešeno