Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Yaris Terra - Pistácie


Háček

Recommended Posts

Tak se teda už taky pochlubím ... :D Zachráněno vrakáči z vidlí 
Motor 1,3 VVTi 63kW 
Nájezd 282tis a nějaký drobný

Udělal jsem na něm jeden servis bejvalým majitelům a hned sem ho chtěl :D má to pár drobností na opravu ale na všem už se pomalu pracuje :D 

Jsou na tom nějaký pěkný hlíny , samolepka Začátečníka a Samolepka Psa :D 

Co už jsem udělal 
Vanos, Rozvody a dvakrát natankoval za pět stováků  :D 

Teď čekám ještě na lambda sondu a folie na skla, zadní zatmavím ať to má šmrnc , plánuju podvozek z 1,5TS , je nižší a ,,sportovnější" teď to je fakt dobrý tak pro duchodce do kauflandu, jinak to jede celkem slušně (když to zrovna jede snad to bude lambda ) Diagnostika občas hodí hlášku lambdy tak uvidím po výměně .

No co řikáte na muj první JDM Vůz :D je to skoro supra, co řikáte :D:D 

1910364097_WhatsAppImage2020-11-15at14_54_23.thumb.jpeg.d8638160eaf655054024fde7906cd3b6.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dneska jsem zjišťoval co křupe u pravého kolca, no světe div se prdla pružina, auto ale stálo relativně rovně :D Vykuchal jsem tedy persón a začal zařizovat abych měl alepon jedno pojízdný auto .. :D 

 

2126431103_WhatsAppImage2021-01-23at15_56_22.thumb.jpeg.55e524c2ce56579423b3b98c0a6c171c.jpeg  1574899444_WhatsAppImage2021-01-23at15_56_36.thumb.jpeg.969f19ba310e40364221a297ff7d4fbd.jpeg  13295751_WhatsAppImage2021-01-23at15_56_49.thumb.jpeg.a218a46310abca53e8f26c16c514f0f8.jpeg

 

Jen dodám že je to dočasné řešení, už jsem objednal pružiny na 1,5ku TS .. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Takže na yardu čekám na pružiny , druhou lambdu , pak to dám do kupy a pujde do světa.,. nějak pro to nemám využití a myslím že yaris si kupce vždycky najde :) 

jinak jsem udělal lambdu před katíkem, ale stále hlásí chybu katalizatoru, ten je prý asi rok starý , co jsem pročítal něco o těhle vozidlech tak prý lambda jasná věc, takže čekám na novu denso lambdu za katem , opravim nějakou kosmetiku seženu na to pneu a hurá do světa :) 

Upraveno uživatelem Háček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jen rychlá aktualizace , pružiny na autě, lambdy nový ale kat stále svítí takže budu řešit kat, jinak jezdí suprově na crcačky po městě dobrý :) na dálky to taky neni špatný :) spotřeba (předpokládám kvuli katu) stále 8l dálky . 

Předek po výměně pružin šel o 5cm nahoru , vzadu byla jedna pružina prasklá na jedné straně se výška nezměnila a na druhé u té prasklé pružiny asi o 2cm.

Dodělám kat, nějakou korozi a bude na prodej :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Auto stále mám, aktuálně pronajato kamarádovi . 

Alespon nebude stát na místě :) Dostal teď novou baterku tak zas startuje jak zběsilej. Než jsem ho předávál kamarádovi tak jsem ho uklizel a nechal jsem ho nastartovaný , když jsem byl vzadu tak jsem vypl vysavač a musel jsem se podivat ne budiky jestli pořád běží.. to je tak tichý auto až to neni možný :D .. kvalitka od toyoty noo :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný zprávy ve spolek .. :D .. yaris dostal na prdel i na čumák .. v pondělí přijde likvidátor a myslím že pujde na totalku, je hnutá podlaha v kufru a buh ví co se odehrálo pod kapotou, provozní kapaliny neunikly ale kapota nejde otevřít.. uvidíme co řekne likvidátor . Na fotkách to neni moc vidět, na první pohled jsem taky myslel že to jsou jen nárazníky, ale bohužel..

WhatsApp Image 2021-08-31 at 15.13.09.jpeg

WhatsApp Image 2021-08-31 at 15.13.19.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...