Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sněžná prkénka - široká, úzká, jedno i dvoustopá


Ferry

Recommended Posts

My jezdíme sem a takhle laciný pobyt včetně skipasu nikde jinde nenajdeš.

https://www.nev-dama.cz/zima/italie/reinswald/residence-bergerhof

Letos jedeme také a vyjde to cca na 10 tisíc včetně cesty a všech poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem narocnejsi na mnozstvi sjezdovek. Jezdime na tyden a 22km je malo... Ideal 50+ , spis vic.... a tak letos jedeme do Bad Kleinkirchheim. Budu v tom asi za 12 s cestou, coz je za me ok (+ teda bydleni u svahu - do 200m pesky)

Holt trochu rozmlsanost no a moznost nebyt denne na tom jednom stejnem svahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já naprosto chápu, když jsem byl mladý....... ale dnes, jsem rád, když jedu a je klid. A tady je výhoda, strašně málo lidí. Už mi pak ke konci vadilo ten nával na svahu ve velkých střediscích. A myslím, že jsem toho sjezdil dost. 

Tohle bylo doporučení pro @Medvěd

Jinak raději 5 km autem než 200 metrů pěšky k první lanovce.

Pro zasmání, objednali jsme si jednou ubytování Kitzbühel - Kirchberg přímo na mezistanici lanovky, že konečně přímo na svahu. A nebyla tam ani vločka a museli jsme denně jezdit na ledovec Kaprun 150 km Takže velké středisko ještě není zárukou.😁 Ale jak říkám vím co myslíš.

kit.jpg

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bansko je rozhodne levnejsi nez zapad evropy ..pricemz je to na zapade ..swiss rakousko italie francie .loni v bansku v top sezone ubytko za 300 kc osoba noc v hotelu ..ok hotel tak jedna hvezda ..po chodbe chodil pes a kocour se v klidu uvelebil na kline u stolu ..pivo sme si brali sami z lednicky a psali carky vzdalenost k lanovce tak 300 metru ..jezdli sme autem do mezistanice ..permice celodenka 35 e ..proti rakousku v minule sezone(50e letos tux 60 e) a Swiss (80fr laax)je to good samozrejme sezenes francii koncem brezna nebo zacatkem ledna za 10-12 ale ne v top sezone a top stredisku

IMG20210128092446.jpg

IMG20210113095322.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel Bulharsko je východ a tomu odpovídají právě ty služby. A cenově to je fakt dražší. Nemůžeš brát cenu na pokladně, ale hledat výhodnější řešení. Těžko tam najdeš odpoledne manžestr na sjezdovce.  Bazén a saunu po lyžování. ApreSki na svahu a podobně.

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..,,ba naopak za 300,- kč se nevyspíš v rakousku nebo u nás ani v kempu a ve svem stanu ..strávím poměrně hodně času na lyžích (cca tak 40 dnů v roce ) proto hledám takové ty levnější varianty ubytka,,co se služeb týče v BG ..samozřejmě když budeš chtít můžeš spát ve welnes hotelu s polopenzí a na svahu za když ne poloviční tak určitě dvotřetinovou cenu to co AT ..to je prostě fakt s apresski rozhodně v BG na svahu  problem není....co se manžestru týče je to otázka počtu lidí ..zažil sem v bad gastein lidí že po modré sjezdovce jel doslova zástup a nebylo kam uhnout jak předjed což se třeba teď ve slovinsku nestalo ....a vbřeznu na sjezdovce od 1500 níž je to těžká břečka takže se o manžestru moc mluvit nedá ...výhodnějšímu řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus místo Rakouska Itálii. Možná budeš mluvit jinak. Jak říkám z vlastní zkušenosti za 5 tisíc ubytování 7 dní a 6 denní skipas. V suprově upraveném středisku. To když vydělím, tak je to 833 korun za den lyžování s kratším dojezdem než je Bulharsko. A se servisem o jakém se ti tam ani nezdá.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😁😁😁 tohle neukecas fakt mam dost projezdeno ....za 5 litru ta itoska na tyden nebude ..mozna 5 dni ve stredisku s max 30 km a koncem brezna ...😁😁🖖🖖🤞 Jezdim do it na lyze s detma ...a ano pomer cena vykon kuchyn vzdalenost je pecka..ale..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale co? My letos jedeme od 12.2. na týden, tedy sedum nocí 6 dní skipas za 6,5 tisíce. A to jsem vybíral ubytování dražší přotože tam byl bazén. Levnější bylo o litr na osobu bez bazénu. Dojezd k lanovce 4,5 km ano délka sjezdovek je 22 km, což mi ale vzhledem ke zdraví a věku naprosto stačí a navíc dobrá dlouhá červená kde se jezdí i Evropský pohár takže na jeden zátah to nedáš.

A hlavně špičkový servis a strašně milí lidé. jedeme tam u asi po desáté.  Počasí o proti Rakousku je také o poznání lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky uzvazuju, ze bych jel tam co Motomoto, co na to stlejda @Klemoň (bez dospelych bab?) vyslo by to cca na 6, plus doprava a nejaky konzervy :D, me staci pivo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to blbě pochopil, bez bab. Tak to je jasné. Obrať se na Kristýna Havlová <kristyna.havlova@fischer.cz>

Aktuální info nejlépe na 

https://www.sarntal.com/en/info-service/up-to-date-information/webcams-in-sarntal-valley.html

a pokud budeš chtít vzít holky tak je na začátek dobrá Poma úplně dole u kabinové nástupní stanice a nebo pak vyjet kabinou a přejet na sedačku a pozvolnou modrou a jezdit tam a pak třeba kabinou s holkama dolů.

Cokoliv by tě zajímalo tak rád odpovím, jsem tam pomalu už jako doma.

 

 

mapa.JPG

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...