Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sušička prádla


Charlie 1

Recommended Posts

@Charlie 1 Po několika sušení, bude méně ,,cucků" ve filtru. Je to úplně jiné sušení, než přírodní  (klasickou) cestou. Přeji plnou spokojenost se sušičkou, zvlástě v současném období. Při praní nepoužívám aviváž. I v manuálu je uvedeno, aby se aviváž při praní prádla nepoužívala. Bohužel, pokud někdy místo pracího prášku (Palmex) použiji kapsli (Lenor), jenž má v sobě aviváž, tak je při sušení celá místnost cítit vůní z aviváže:D + sušička ikdyž se to nezdá, tak hřeje (zadní část).

@Dave_kZáruka na motor je deset let, ale až po registraci na stránkách AEG (Electrolux).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🇨🇻

V 29. 1. 2021 at 19:22, Charlie 1 napsal:

Tak nakonec vybráno AEG, 5 let tovární záruka, jen 7kg prádla, zatím asi 5x v akci a paráda, jeden filtr plný vždy bordelu, cena v akci 12000Kc, tak doufám že vydrží minimálně 10let😀

Zduř, nemá se náhodou nechávat po stranách sušičky aspoň 5 cm místa k proudění vzduchu ? :myslim

Upraveno uživatelem MJSytic
citace prosím bez obrázků
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Návštěvník

LG jede! 

Já minulý týden koupil TUHLE pračku, 

Zítra přijde TATO sušička. 

Pračka se zatím jeví jako super stroj. Na sušičku jsme fakt zvědaví, bude to naše premiéra. Naštěstí jsem kupoval za jiné ceny 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo jo, jen to spárování s ThinQ byl opruz. Povedlo se to snad na podesáté, podotýkám se stejným postupem. Od té doby to ale maká na první dobrou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Já už o víkendu pároval TV, teď budu párovat Soundbar k TV, čeká mě párování s DVD přehrávačem a jako tečka na závěr se spáruju s pračkou a jako bonus se sušičkou 😄😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to teda rozčilovalo, když mě mobil hlásil, že je vypráno. Tak jsem to před 5 roky vypnul a doteď mi ta funkcionalita nechybí :D Je pravda, že mi mobil pípá pořád a tak každé nedůležité upozornění, které se mi podaří vypnout, je pro mě neskutečným přínosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...