Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sušička prádla


Charlie 1

Recommended Posts

před 12 hodinami, Charlie 1 napsal:

Kde je kotel je i pračka je to místnost 1.2 m x1. 2m😀

Když není prostor, tak to chápu. U nás je prádelna cca 4x3 a kotelna plyn 3,5x2,3, pradelnu beru i jako umyvárku, když jdu z garáže. 😁 Tam mám i vanu a🚿

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Tak jen Electrolux a AEG mají jediný filtr na kondenzátoru nemají=snazší čištění

LG to má taky, akorát by mě zajímalo, kde ten bordel z toho kondenzátoru jde, když se čistí jenom ty filtry v bubnu a ten na kondenzátoru se čistí oplachem sám. Je fakt, že jsem vidět v kondenzátu nějaký "prach" tak se to čerpá do té nádobky ???. :myslim

 

před 3 hodinami, morepower napsal:

ze sušičky je zas krásně měkký

a taky nadýchaný, protože po složení ručníků ze sušičky, jich oproti vyžehleným klasicky, vleze do skříně o dost míň. :D

před 2 hodinami, MilanF1 napsal:

Protože to maka třeba 4 hodiny

Mám tuším nejdelší program 2 a 1/2 hodiny ,a i když je plná sušička, tak to tak dlouho nikdy netrvalo. :D

před 2 hodinami, MilanF1 napsal:

Aby to nerusilo například přes noc.

K čemu tichá sušička, když tam pak třískají knoflíky, zipy ... :bacha

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pračka a lednička byla jasná volba hned po svatbě. K čemu myčku, to to raději umyji sám. Ale... najednou myčka třetí nejlepší pomocník v rodině. A k čemu sušičku, máme půdu, velkou koupelnu, venku zahradu. Ale... sušička najednou čtvrtým nejlepším pomocníkem.

Máme pračku i susšičku Elektrolux a naprostá spokojenost. Tepelné čerpadlo, odtok místo do nádobky přímo do odpadu (prodávají přímou spojku na tlustou hadicii od pračky a tenkou od sušičky).

Nakonec sušíme i v létě i když na zahradě je k dispozici sušák. 

A důvod? není to vytahané jako ze šňůry. Měl jsme problém, že jsem stále měl trička velmi široká a krátká. Pokud se to prostě mokré natáhne a dá na kolíčky, tak to tak skončí. Nebo přehnuté větší věci. Prostě není potřeba žehlit a skládá se přímo do skříně. 

Takže bez bych asi už nechtěl být.. Máme jí cca 3 roky

 

20210110_135923.jpg

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před asi 13ti lety jsme rekonstruovali Medvědí brloh a v rámci této akce jsme samozřejmě i nakupovali vybavení. Nechal jsem se tehdy někým zrovna tady na klubu nahlodat a koupil jsem sušičku BRAND a pračku AEG, byť jsem už v době nákupu jasně věděl, že tito pomocníci budou stát na sobě (bláhově jsem myslel, že když koupím mezi ně sokl s výsuvnou poličkou, tak to bude v cajku)

No - nebylo

Ač jsou přístroje o základně 60 x 60 cm a člověk by tedy měl právo očekávat, že půjdou bez problémů na sebe usadit - ani jeden ze zmiňovaných výrobců si to nemyslel. Takže jsem koupil sokl od AEG a musel jsem do něj nechat navrtat další díry, aby bylo jak sušička usadit. Jinak BRAND byla během záruky 2x v servisu (už si po těch letech nepamatuju co jí bolelo) a od té doby ťuk, ťuk, ťuk - funguje (používali jsme v podstatě denně, teď tak 4x týdně).

Až odejde, půjdeme asi do AEG, páč pračka maká furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle budu resit az nebude tchyne moci prat, veset a susit a zehlit a skladat a vynest az ke skrinim  :D  :D 

pak asi vyberu tady: https://www.romocr.cz/cz/clanek/katalogsusicek

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MotoMoto napsal:

Co to je za značku Brand, to slyším poprvé. Aby Ti tam pak ty navrtané díry neznemožňovaly dát tu AEG.😁

Proto já to řešil stejnou značkou.

Hloubal jsem v historii a našel jsem celý tehdejší vlákno 

https://www.peugeot-club.com/topic/39046-bila-technika/?tab=comments#comment-538580

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sušičku prádla AEG T8DEE68SC . Sušička má možnost přímého odvodu vody (součást příslušenství), což jsem využil a nemohu si to to vynachválit. Nemusím každé cca druhé sušení vylévat vodu te zásobníku. Sušičku mám ve sklepě (technická místost) na stole, takže se nemusím ohýbal při vkládání a vybírání prádla.
 Přiznám se, že jsem sušičku prádla nechtěl. Sušilo se venku. A po nákupu sušičky na prádlo jsem změnil hned názor. Prádlo je jak tu zde někteří členové napsali, jemnější a hlavně jsem se podivil, kolik ,,žmolků" je z každého sušení. Sušička je tichá a má v češtině jmenu a praktické funkce. Velmi dobrá funkce je například ,,do skříně", kdy prádlo již není potřeba žehlit (jelikož žiji se synem, tak to paráda).
Taky se mi osvědčila funkce, že se po skončení sušení, sušička vypne, ale po určité době i čase se protočí, aby prádlo nebylo zmačkané. Zrovna za chvilku si půjdu do sušičky pro prádlo;).
 Další výhodu vidím ve filtru, který je v otvoru, což velice usnadňuje čištění a druhý filtr je v čele sušičky (tento filtr se čistí velice zřídka).
Od doby, kdy mám sušičku prádla, je mi jedno, jaké je venku počasí. Sučička mě ale i někdy ,,naštve", jelikož ukáže, že zbývá do konce sušení 6 minut, ale za chvilku hle, a je tam například 28 minut:D! I nu chytrá sušička. Jediné, co mi ,,vadí" je jak ji mám ve sklepě, tak nevím přesně, kdy skončilo sušení. Škoda, že nemá wi-fi a možnost komunikace s mobilním telefone, jako mám např. u ledničky LG.

 JSušíčka prádla je to dobrá investice a pomůže to a ulehčí to práci. Alespoň podle mého názoru a zkušeností.
 

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 1. 2021 at 11:43, Charlie 1 napsal:

Susite někdo v sušičce boty... 

Na boty jsou "teplouše", příkon 8W, např. https://www.decathlon.cz/vysousec-lyzarskych-bot--id_8375022.html?gclid=CjwKCAiAi_D_BRApEiwASslbJ3VLHVJAsDhB0pQNS0kob29zCRAk-1v7nEYizGs4AIurqvqGaZUR8RoCTEoQAvD_BwE

a krom toho mám v chodbě sušák na troje boty, příkon asi 150 W, který temperuje chodbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím len súhlasiť, keď sa to poskladá teplé odpadáva žehlenie.... Sušička skracuje čas keď suší, predpokladám, že váži úbytok na váhe na oblečení.... Ale tiež musím súhlasiť, že sem tam pridáva čas ako spomína OK406... Neviem či je to tým, ale my máme sušičku v kúpeľni a keď sa tam zvýši vlhkosť tak začína prehadzovať čas...príklad sa suší a ešte niekto hodí sprchu a nevyvetrá najmä teraz ani dvere neotvorí a ona teda vie parádne "kúriť"...

Netreba váhať, je to dobrá kúpa ako umývačka riadov napríklad.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak používáme je asi dva roky a pořád potvroy drží. Takže hodně. Ochránci ať jsou rádi, že si je vezme někdo domů, alespoň na zimu. Ale nechtějí se množit.

ježek.jpeg

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...