Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sušička prádla


Charlie 1

Recommended Posts

Návštěvník

Výhoda je, že to jde vypnout kdykoli. Taky mi to nepřijde nic důležitého až na dálkový start. To je vážně fajn. Další věc je spárování pračky se sušičkou kdy ví oba co dělat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, minimaxa napsal:

Já už o víkendu pároval TV, teď budu párovat Soundbar k TV, čeká mě párování s DVD přehrávačem a jako tečka na závěr se spáruju s pračkou a jako bonus se sušičkou 😄😂

A co manželka - ta se s Tebou párovat nechce? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, HanysR napsal:

Výhoda je, že to jde vypnout kdykoli.

Myslíš, vypnout apku?, nebo komunikaci pračky a sušičky do cloudu, protože pochybuju, že tyhle věci umí běžet pouze ve vnitřní síti? Což mi vadí . To spárování pračka sušička funguje asi úplně stejně.

Dálkový start nepotřebuju, když 90% prádla stačí pračka vyprat za 39min, případně 14 a na automatiku je to většinou do hodiny. Taky mi stačilo vidět , co dokáže defekt na "nové" přívodní hadici k pračce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, HanysR napsal:

LG jede! 

Já minulý týden koupil TUHLE pračku, 

Zítra přijde TATO sušička. 

Pračka se zatím jeví jako super stroj. Na sušičku jsme fakt zvědaví, bude to naše premiéra. Naštěstí jsem kupoval za jiné ceny 🙂

I když se nejedná o pračku a ani sušičku LG, ale o ledničku výše uvedené značky LG GBB72PZDFN. Opravdu LG se povedla. Od LG mám televize a plná spokojenost. Jedna je televize je s 3D.
Závidím sušičku prádla s wifi, kdy je možnost upozornění na konec sušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
před 12 hodinami, Agrafik napsal:

Myslíš, vypnout apku?, nebo komunikaci pračky a sušičky do cloudu, protože pochybuju, že tyhle věci umí běžet pouze ve vnitřní síti? Což mi vadí . To spárování pračka sušička funguje asi úplně stejně.

Dálkový start nepotřebuju, když 90% prádla stačí pračka vyprat za 39min, případně 14 a na automatiku je to většinou do hodiny. Taky mi stačilo vidět , co dokáže defekt na "nové" přívodní hadici k pračce. 

Ano zrušit apku atd a udělat z toho "hloupou" pračku můžeš kdykoli. Není přece nutnost to zprovoznit. Co tím myslíš Pouze ve vnitřní síti " že se ti do ní dostane někdo z venčí a bude ti měnit programy praní? 🙂

No do hodiny to není pokud zvolím inteligentní program Bavlny, naplním opravdu 10kg prádla a přidám třeba parní program apod. Jinak samozřejmě, prasknout může i nová hadice ale to ti může doma cokoli když jsi zrovna na dovolené, v práci apod. To by ses z toho osypal nad vším tak přemýšlet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vnitřní sítí myslím to, že pračka nekomunikuje s cloudem a ten pak s telefonem, ale že se apka spojí s pračkou pouze, když jsou obě zařízení na vnitřní síti a funguje to i bez internetu.

před 9 hodinami, HanysR napsal:

No do hodiny to není pokud zvolím inteligentní program Bavlny, naplním opravdu 10kg prádla

Souhlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Děcka, to spárování pračky a sušičky mezi sebou, kdy si mezi sebou vyžvaní, co pračka prala a nabonzuje to sušičce, jak to má usušit.. To máte někdo vyzkoušené? jak to funguje??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

@minimaxaJá to zatím jen včera v mezičase připojil k wifi ale ještě nezkoušel, nebyl čas. To párování je popsáno tady tak na to mrkni 😉 Co jsem koukal tak tu možnost tam mám. 

 

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takže poprvé spuštěna sušička, nejdřív jsem provedl párování s pračkou. Po dokončení pracího cyklu mi mobil napsal že dopráno a mám zapnout sušičku. Provedl jsem a sušička sama napsala cyklus, čas atd. Věděla co dělat. Takže jsem jen naládoval prádlem a dal start. Vše samo. Super 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak jsem se sebou vydrbal a včera ve spěchu jsem udělal špatně jednu věc. Při napojení na odpad jsem vzadu na sušičce neodpojil hadici do nádrže kondenzátu a sušička dává vodu jak do odpadu, tak do nádrže na kondenzát. Nevšiml jsem si, že ze sušičky vede T-kus který vede buď do odpadu nebo nádrže. Nevyhovující strana se má zřejmě ucpat. Bohužel jsem ucpávku v tom zmatku vyhodil a teď budu muset špekulovat jak to udělat jinak, čím to ucpat. Takovou gumovou čepičku nikde nevidím ani Hornbach atd. Takže to bude laborování.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Aha a tady je T-kus a může být připojeno oboje naráz a tak jsem to udělal a voda se tlačila i do nádrže. Tak jsem to před chvílí odpojil, v práci vyhrabal kousek palivové hadice kterou jsem na konci ucpal lepidlem mamut a hotovo. Snad už je to vše 🤪😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Návštěvník

Tak mám dotaz na sušící borce. Když se čistí filtry od prachu a ostatního bordelu, je možné to opláchnout vodou a vlhké dát zpět před spuštěním do sušičky? Vadí nebo nevadí že to bude vlhké? Vysuší to sušička? Díky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Návod jsem někde zastrčil abych ho dobře našel 😁 děláme to taky např vysavačem, jen někdy mi přijde, že by to nebylo marné opláchnout. Tak mě zajímaly zkušenosti zkušených 🙂

Edit - takže filtry musí být suché viz návod, stáhl jsem na webu. Takže nic 👍 Jedině vyprat s předstihem a usušit. 

 

Screenshot_20210416-152849_Drive.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...