Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvolavacka


Bohous12

Recommended Posts

Prisiel mi domov list z Peugeotu.Zvolavacia akcia na Peugeot 2008. 1.2 .Tyka sa to brzdoveho systemu a rozvodoveho remena.Dalej sa tam pise ze udrzba je nevyhnutna a bude vykonana bezplatne.

Vyhladal som zvolavaciu akciu a stranke Peugeotu podla Vin.Vysledok je okamzite vyhladanie autorizovaneho servisu peugeot.

Uz niekomu nieco prislo domov?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, někdo tu už psal, že servis bude měřit rozvodový řemen v jakém je stavu, aut roku 2019 a mladších se to netýká, co vím,  takže budeš mít auto starší..., brzdy nevím :myslim

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Přečti si vlákno rozvodový řemen a budeš vědět vše. Kontroluje se stav řemenu měrkou, pokud neprojde, dělá se rozvodák, čistí motor, sací koš a mnoho dalšího, podle toho, jak to bude vypadat po rozebrání. Brzdy s tím souvisí tak, že u turbo motorů vzniká podtlak pro činnost posilovače brzd pomocí vývěvy, jejíž pohon je nějakým způsobem odvozen od motoru a je mazán a tak hrozí, že drobky z řemenu znemožní její mazání, ta se zadře a pak auto ztratí z větší části brzdný účinek. Jak jsem psal, kontroluje se každý motor dotčený svolávačkou, ne každý je ale postižen touto závadou. Jinak jsme zde i dospěli k závěru, že se ještě upravuje software motoru, aby případně diagnostika motoru zjistila výkyv v mazacím tlaku oleje dřív a včas na problém upozornila. Zítra jdu na to přehrání softu, řemen jsem měl v pořádku.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...