Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Návštěvník

A tak co, kdo se nenechal taky někdy unést že... Když je to dobrá cesta, není to někde v obydlené oblasti a nejede na drogách nebo kvitu tak to dokážu pochopit 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dělám si samozřejmě legraci ale vím, žes to pochopil :super Z kopce bys to asi dal s větrem v zádech 😅

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to někomu může znít divně, ale osobně raději jedu po D1 než po I/35, jinak s rychlostí to beru tak, že v obci se snažím max 10 nad limit (v noci 20) na 90 se většinou pohybuju tak 110-120 a na dálnici sám 150-160 a s manželkou tak 140  - 150 to mám se 406, s 206 tak kolem 140 max

 

Jinak bych řekl: "Jel pomalu - nerozbil radar":D:D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda, že čím lepší auto, tím méně poznáš kolik jedeš (jako spolujezdec), jednou v Rakousku jsem se musel nahnout, abych se přesvědčil, že opravdu jedeme tolik, bylo to BMW 750i a 250 km/h 😯

v trabantu je 50km/h jako 120 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to tak. S těmi auty přesně jak říká @ozzy56Minulý měsíc jsem jel na otočku trasu Ostrava Šluknov a byl to hnůj největší. Všechno ucpané, za volantem víc než 12 hodin čistého času. Když jsem se vracel a byl jsem už před Olomoucí směrem od Mohelnice, čím jsem byl blíže domovu tak jsem byl nedočkavější. Nebyl jsem znechucený jízdou ale tím stavem cest, chováním řidičů, žádným rozestupem kamiónů takže předjet nemožné atd. No a na úseku od Olomouce do Ostravy už jsem jel tak, že kdyby mě chytli, asi bych dostal rovnou kulku mezi oči. "Nevýhoda" 508 225 je, že fakt krásně zrychluje i kolem 200 km/h 😅

Ti řidiči v těch VW group což jsou většinou kolem 110, max 130 kW, nechápali co se děje :ticho

Jinak podvozkem a ostatními věcmi je nová 508 opravdu stavěna klidně na V6. 

 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, když má člověk svoje auto kde už je zvyklej.. Ale co teprve když sedne do něčeho na co zvyklej není :D Když jsem koupil 407 Coupé tak jsem se každou chvilku přistihl že jedu rychleji než bych měl, vůbec jsem nedokázal odhadnout rychlost bez koukání na budíky.. O půjčeném Dodge Challenger 5.7 ani nemluvím, jsem rád že jsem za ty dvě jízdy nenarazil na žádnou hlídku :D Nebo když jezdím občas pracovně na otočku do Lipska.. Cesta tam v pohodě - ale cesta zpátky? Člověk je z Německa zvyklej na tu rychlost kolem 200 a najednou projede tunel a měl by jet 130.. Navíc D8 už je ve stavu kdy 130 je zbytečně málo :D Aspoň že máme jako služební auta Octavie, to ty lidi z levého sami uhejbaj už z dálky

Důležitý je ale vědět kdy a kde si to můžu dovolit :) V obci (tam kde je opravdu riziko chodců a nepřehledná místa) nikdy nejezdím víc jak 10 nad limit. Stejně tak i na dálnici za velkého provozu to nikdy nepřeháním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...