Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 hořela na pumpě


Recommended Posts

Hele aby to od toho auta chytlo tak by to auto muselo bouchnout nebo by musel někdo vzít hadici od stojanu a ten oheň u toho auta" krmit" proudem PHM ze stojanu.  Je fakt že by to vypadalo líp kdyby to strčili od těch stojanů i jen to odbrzdit a poslat to kam to dojede jen když se do toho strčí a tam pak hodit za kolo šutr aby se to nehnulo. Ale i na tom jak v klidu postupujou soptíci je patrné že to nebyl problém že to zůstalo stát u toho stojanu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale půl národa je zblbnutá Kobrou a ostatním....kdy auto bouchá při sebemenším plamínku, takže se nedivím, že se k tomu nikdo nehrnul. Já sám nevím, jestli bych to šel odtlačit, ale takhle od klávesnice se to těžko rozhoduje...Asi jo, člověk někdy udělá věci pod vlivem adrenalinu, které by v klidu nedokázal nebo si je rozumově zakázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 já budu určo druhá půlka, bo se na chujoviny nedívám 🙈, ale mám se rád a auto je vlastně jen trochu železa, nic víc 😉, jednou jsem vařil nádrž z Trambusu (nafta) a byla to taková jeba, že podruhé už nee , nějakým omylem se mi nic nestalo, což nechápal nikdo na dílně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...