Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka na 1,6 HDI


Návštěvník

Recommended Posts

Návštěvník
před 14 hodinami, Vena garážmistr napsal:

no tak to byla asi jemná narážka na to aby jsi si členství pořídil.

Naopak, rusim ucet. Snad nebudem pre jednu navstevu for az rok platit 500 CZK?  Ludia si uz nevedia pomoct??? Ak nie, tak sa nieco velmi zmenilo v spolocnosti a ja to neakceptujem. Cele zle! Majte sa tiu pekne
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Registrace před šesti lety, 120 příspěvků a co jsem našel tak vše jen typu pomozte, poraďte. Je trochu zvláštní, když někdo jen těží ale ničím nepřispěl. Nevím jak ty ale já mám rád společnost kde to funguje obousměrně a ne jen dolovat. Takže pokud to neakceptuješ tak škoda... Můžeš koupit díl který ti nebude pasovat a pak tě to bude stát mnohem víc než 500 Kč. Tak jsi mohl podpořit kluky, kteří se tady tomu věnují ve volném čase v podstatě za děkuji. A neboj, bohatí z těch příspěvků nejsou. 

Měj se taky krásně (myšleno upřímně) 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, angel1 napsal:

Snad nebudem pre jednu navstevu for az rok platit 500 CZK?  Ludia si uz nevedia pomoct???

Máš pravdu. Tak já si tu registraci na ServiceBox koupím, abych ti pak mohl zadarmo poradit ;)
Bude možná lepší, když se zeptáš ve svém e-shopu. Tam ti poradí dobře a zadarmo :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, angel1 napsal:

Naopak, rusim ucet. Snad nebudem pre jednu navstevu for az rok platit 500 CZK?  Ludia si uz nevedia pomoct??? Ak nie, tak sa nieco velmi zmenilo v spolocnosti a ja to neakceptujem. Cele zle! Majte sa tiu pekne
 

však ano je to Tvoje svobodná vůle nikdo Tě nenutí ale jak psal přede mnou @HanysR tak těch pár korun za členství se ti mohlo několikrát vrátit v různých službách které se i zde bohužel musely zavést ve stylu něco za něco.  Přístup do Servis boxu stojí nekřesťanský peníze takže to že je podmíněno zjištění informací z něj jednorázovým ročním poplatkem mi nepřijde až tak moc když navíc se na členskou kartu dají čerpat i slevy třeba v Autokelly apod. Ale tak jak bylo napsáno třeba Ti nějaký eshop sdělí číslo dílu na dotaz aniž by jsi si ho tam potom koupil protože oni jsou určitě charita. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...