Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206cc 2005


Lucia206

Recommended Posts

Ahojte chcela by som sa vás opýtať na asi najčastejšie položenú otázku a tou je strecha.. nedávno som kúpila svoj Peugeot 206cc všetko išlo ako má a z dňa na deň som si všimla že mi nejdú sťahovať okná tým pádom ani strecha. Poistku som odkontrolovala pre istotu aj vymenila za novú. Žiadny zázrak sa nestal.. chcela by som sa opýtať nejaké nápady čím by to mohlo byť? Myslíte si žeby to mohlo byť riadiacou jednotkou strechy? Ďakujem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
před 4 hodinami, xoliko napsal:

Ahoj Mam uplně stejný problem povedlo se to vyřešit.

Pokud je to řidící jednotka střechy kde se nachází ?

Jirka

Ahoj mne už okná a strecha funguje :) prv som skúsila nahodiť funkčnú riadiacu jednotku do auta no nebolo to tým. Potom som auto zobrala do servisu vraj som mala vypálený kábel od riadiacej jednotky BSI tak tam mi natiahol servisak nový.. takto ma to stálo 100€ ale čo si bude hovoriť vždy to mohlo dopadnúť aj drahšie pri streche :) vela šťastia s hľadaním podľa mňa to daj prezrieť nejakému servisakovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky 

Nechám to proměřit v sevisu .

Ta jednotka je opravdu pod tím tapecirungem v kufru,  ale vypadá nepoškozeně,  ale to se  pohledem  nepozná . Tip na proměření kabelu z BSI  do te TEXTON 9644337080 vypadá jako dobrý nápad,   možná  poškozeni toho kabelu bude ten problém. Dám vědět jak to dopadne.  Možná nakonec dojde na výměnu té jednotky. 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...