Jump to content

Problém se zadním sklem u pátých dveri


Recommended Posts

A pojistky najdu kde. Když auto zastavím a pak chci zamknout tak se nezamkne. Když dozavru páté sklo tak se zamkne . Jinak když nastartuju tak zas šou otevřené a nejdou zavřít. Mám prasklou perkovacku v předním světle , může to mít spojitost. Předem děkuji za odpověď.

Link to post
Share on other sites

pojistky budou vlevo dole v přístrojové desce, s tou parkovačkou to nebude mít spojitost, bude to chtít oddeklovat přístup k zámku skla zad. dveří a k stěrači a změřit, jestli tam jde proud, pak zkontrolovat dráty v tom přechodu do dveří--obvykle se to tam zlomí a pak do dveří nejde elektrika...

Link to post
Share on other sites

Otevři okno , sundej ten plast , co kryje zámek a odpoj ten malej konektor , co jde k tlačítku na krytu stěrače (je trvale sepnutý , proto ti furt otevírá okno) a pak budeš mít klid . To tlačítko je tam stejně na nic a okno si můžeš otevřít dálkou , když po tom budeš toužit ;)

Link to post
Share on other sites

Neřeš pojistky. Udělej to co psal Jarokare. Teprve pak řeš dál . První je že musí být zavřené a zamčené okno pak by to mělo pustit i stěrač a ostřikovač.

Už jsem to řešil na jednom autě a taky to dopadlo takhle protože ten mikrospínač je drahej a stejně po čase začne zlobit znova.  

Edited by Vena garážmistr
Link to post
Share on other sites

Tak sem se na to díval.i ten kontakt pod tím plastem jsem daval pryč.ze sem to rozpojil a stejně okno je otevřené. Musím to jakoby zamáčknout a zamknout.auto je pak zamknuto.ale okno je jen prizavrene.sterac a ostřikovač funguje když jsou prizavrene.ale když se rozjezdu tak se okno hýbe a pak už nejde.jen mě na palubovce pípa trojúhelník. To okno se za to očko nezacvakne. To bude něco v tom zámku myslím.

Link to post
Share on other sites

Mám ještě jednu otázku. Myslíte kdyby byl uhnily drátek u toho okna že by to dělalo chyby na palubovce. Teď se mi rozsvítil vrtulník. A na proměření jdu k elektrikáři až 20ledna. Díky za radu.

Link to post
Share on other sites

Ahoj, bejvalka měla podobnej problem ale ty se to myslim zas neotvíralo , zasekanej celej mechanizmus zámku okna a zaoxidovaný mechanismus stěrače. Pokud se ti rozsvítil ,,vrtulník" tak to bude závada něčeho jiného, pokud chceš mam Diagbox a v týdnu jezdím do Loukova u mnichova hradiště tak se mužeme někde sejít v turnově třeba, nebo pokud budeš mít cestu do Liberce tak ti to napíchnu na diagnostiku a mrknem co tam dělá problémy. 

Link to post
Share on other sites

Ten vrtulník se mi rozsvítil jednou a po třech nebo pěti nastartování zhasl. V motoru mám vyměněné skoro vše. To až teď ty dveře bbnou tak jestli je někde uhnily drat nebo co. Uvidím až u toho autoelektrikare. Cestu teď do Turnova nemám a do Liberce tuplem v tomto počasí nemám

Link to post
Share on other sites

Ale do Turnova bych to ještě dál ale do Liberce rádci ne.a ještě musím každý den jezdit do práce zas upne na druhou stranu.tak bych to asi nestíhal. Taky si myslím že je to nějak zasekaný ale nevím jak se do toho dostat 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...