Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pálení a kouř z kapoty a následný economy active mode


jjjoey

Recommended Posts

Dobrý den všem,

 

podotýkám autům nerozumím a zde se ptám, zda mi třeba někdo neřekne co to může být.  

 

mám Peuget 3008, rok 2011. Dnes jsem si zajel jen na benzínovou pumpu a následně stojím na parkovišti a mám zapnuty motor. Po nějakém čase cítím zápach (spálenina) a následně zjistím, že je to od mého auta. Snažím se motor vypnou. Po vypnutí motoru ( klíček je mimo zapalování) Stále jakoby něco šlo. Prohlédl jsem motor a stále se tam něco točilo, zkrátka motor neběžel. Po vložení klíčku zpět a mírného otočení (jakoby, když otáčíte klíčkem a najedou kontrolky) tak motor naskočil. Následně šel z kapoty trochu  kouř něčeho co se pálilo. hned se vypnul motor ( vypnul se již normálně) a kouř po chvilce zmizel. Následně mi to psalo "economy active mode" auto nešlo nastartovat. jen se zobrazil všechny kontrolky. Auto jsem chtěl zabezpečit a okénko, které jsem měl otevřené nešlo zavřít. Po nějaké době jsem zkoušel nastartovat a stále stejný problém = kontrolky a jakoby cvak a nic se nestane. Jediné co šlo zavřít okenko. Následně jsem odpojil baterku a čekám na servis. 

 

Prosím, nevíte co to může být ? zda mám očekávat nějakou velkou závadu nebo ne ? :) 

 

Přeji hezký nový rok, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky.

 

rozumím, že toho muže být více, Zeptat jsem se musel. Nedávno jsem dal za servis nemalou sumu ( střiky, rozvody, filrt p.č.  atd.) :D

Nafta 

 

Tovární značka:
PEUGEOT koop_icoZmenit.png
Typ vozidla:
3008 koop_icoZmenit.png
Rok výroby:
2011 koop_icoZmenit.png
Výkon motoru v kW:
82 koop_icoZmenit.png
Objem válců v ccm:
1560
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. uvidím v pondělí. Každopádně naposled co mi dělali. Rozvody, střiky filtr a nahrávali nějaký reset počítače, jednotku nebo tak něco. Vím, že to byla taková generálka alespoň podle ceny a věcí co se dělali.  :D  

Díky i tak za odpověď. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...