Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

vzpomínám na nedávno zesnulého režiséra Menzla, který po převratu 1989 v telce tvrdil, že není pro úplné odstranění cenzury, ale je pro její zachování v malém rozsahu, protože jinak si bude psát do novin kdo chce co chce, to samé, že se budou točit převážně krávoviny a na pořádné filmy nebudou peníze--tehdy jsem se neudržel a řekl mu do obrazovky, že je hňup :(, o' jak jsem se mýlil a v duchu se mu omlouvám :mad:--po přečtení tohoto článku jsem si na něj vzpomněl..., podle autora je hrozný problém koupit olej do motoru, zkušení prý kupují jen litrové PLECHOVKY 😯 a čtyřlitrový kanystr je obří a těžký na manipulaci 😮 a zlevňuje se prý jen litrové balení 😮, což je už úplně mimo realitu https://www.autozive.cz/proc-zkuseni-ridici-kupuji-motorovy-olej-v-litrovych-balenich/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=458100&dop_req_id=pQzbTPr8K8B-2

a o tom co se dnes převážně točí za filmy radši pomlčím, stačí zkouknout názory diváků, chtěl jsem se do nového roku zavázat, že něco zhubnu 😂 🤣, ale dám si jiný slib--už nebudu klikat na rady o autech 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestože je nutné pravidelně měnit a doplňovat motorový olej, nemělo by se to dělat tak často, aby se motorového oleje spotřebovaly celé 4 litry.

:myslim  Nějak se mi nedaří správně uchopit tuto myšlenku.... :roker

vhodné mazivo občas narazí na vysoce pochybné výrobky.

:myslim  Tohle je taky perla.... :D

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak tyhle weby a články v nich tu nejsou proto, aby dávaly nějaký smysl. To jsou weby určené pro vystavení reklamních bannerů :) Články jsou většinou nějaký strojově přeložený paskvil s ruční úpravou autora, aby to jakž takž bylo k přečtení a čtenář zaroloval níže k zobrazení další reklamy. Jediné, co musí být zajímavé je nadpis, aby zaujal :aut  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už takový články nečtu, myslím že takový články píšou jen proto, aby si splnili normu, kolik článků musí za měsíc napsat. Minule jsem takhle četl, že u Partnera je nejlepší se podívat na řadící páku, pokud má jen 5ti kvalt, tak nemá dvouhmotu a fap. A to mě stačilo 😃

Jinak podobný články hlavně čtu o vapingu, na který jsem úspěšně přešel z cigaret, pořád všude píšou, jak liquidy obsahují nebezpečné látky, kolik na to umírá lidí a podobně. Články absolutně nepodložené. To stejný i teď jsem četl jak je dobrý v zimě před startováním na chvilku rozsvítit světla, aby se baterka probudila. Ale to možná platilo i aut tak do 1995. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

   Autor článku má správné jméno. Je to opravdu ,,Matěj", co se týká balení oleje, ale i celého článku. Pokud mám objem mot. oleje v motoru cca 4,5 l, tak budu kupovat 4 l + 1 l balení navíc? Co je to za nesmysl? Je to neekoligické (dvě balení=obal, vyšší cena, zabírá jedno balení místo atd.) V autě mot. olej nevozím. Je jedno, zdali dolévám mot. olej z litrové nebo pětilitrového balení. Osobně nepoznám na první pohled, zdali je mot. olej ,,pančovaný". Někdy je to opravdu hrůza, co se v tisku objevý za články.
   Kde je novinářské ,,čest a hrdost". Kam je poděla profesonalita? Copak si autoři článků své napsané ,,výtvory" neověřují? Pro ně je jednoduší použít klávesnice CTR+C a CTRL+V. Nutno se ale pozastavit nad činností všeredaktora. Co je to na žurnalistické fakultě učí!!!
@ozzy56máš plnou pravdu, co se týká současná české kinografie! Líbí se mi filmy Jiřího Menzla. Jeho filmy se vyznačují jeho typickým lidově-českým humorem, jenž je mu vlastní. Nic kýčového a ani převzatého v nich není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...