Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Adaptivní tempomat 2008


MadMark

Recommended Posts

Zdravím je tu někdo kdo má na své 2008 adaptivní tempomat a je schopen mi vyfotit jak vypadá ten panel na levé straně kde se vypíná hlídání jízdních pruhů atd. co vše je tam při adaptivní tempomatu zapojeno.

 

A znovu pokládám dotaz zda tu není někdo z nějakého servisu kdo neví zda se adaptivní tempomat dá dodělat prosím.

 

Výbyva gt line 2020 1,2 puretech

Díkec

Upraveno uživatelem MadMark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% nemáš radar k adaptivnímu tempomatu, je nesmysl ho montovat do verze bez adaptivního tepomatu :)  Nehledě na to, že u nových vozů již většinu konfigurace nelze přenastavit podle výrobního "template" , tak ho tam prostě ani nepovolíš, pokud ho peugeot nenabítí jako doplněk a to opravdu bezpečnostní prvek nikdy nabízet nebude :) sice je tam příprava v palubce, to ano, protože je nesmysl dělat dvě palubky, tak stejně ho tam nedoinstaluješ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a jaký blok abs tam je jiný ? protože mě přijde že u klasického tempomatu mi to také trochu přibržujde a hládní v jiznám pruhu tam také je tak jsem si říkal že tam je doplatek 9000 což je za tlačítka a páčky a jinej software akorát tak dost, protože to by bylo víc když by tam byl jinej radar a tento umí měřit vzdálenost a všechno, asi se zkusím zeptat v peugeotu  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano doplatek tam je 9 tis, ale to je tím, že ti ve výrobě prostě namontují jiné díly v podobné cenové relaci ;) 

Rozdíl ti neřeknu, ale rozlišují se objednávacím kodem pro verze s adaptivní a bez adaptivního tempomatu 

A tohle ti nikdo v autorizáku neudělá, jde o bezpečnost a nikdo se se svým ID pod tohle nepřihlásí aby to zkusil nakonfigurovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...