Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Baterie problem po výměně


Jiri68

Recommended Posts

Ahoj, jsem tu uplně nový tak nevím jestli to tady nebylo, potřebuji radu vyměnil jsem baterii na 807 2,2 hdi pod podlahou spolujezdce , leč auto po vyměně netočí jen cvaka kdesi vpravo v palubce relatko . Jinak proud běží okna chodí dalkovy zamyka . Neví někdo jestli tam není nejaký fígl či co. Díky za rady Jirka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V BSM jednotce (která je na spolujezdcove strane v motorovem prostoru) je od starteru pojistka č.8 (F8) 15A. Vyřaď na neutrál a zkus nějakým vodičem propojit 12V a na kontakty pojistky F8 (pokud neni vypalena a je to timto samozrejme). Po pripojeni na 12v by mel starter tocit, pokud ne, je KO starter. Nebo, pokud se dostaneš na startér, tak přímo zapojit na něj- jeden tenký kabel je ten ovládací (nejsem si teď jistej, jestli je pojistka v BSM před integrovaným relé nebo za ním). 100% je jistota přímo na startér, na ovládací kolík (což je ten, ke kterému vede tenký kabel).

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baterii jsem meřil je v háji zkoušel jsem je prohodit do jinyho auta takže na sto procent je kdesi , a starter taky jina baterie silnějši z jinyho vozu a jen cvaká relatko ,pojistky všechny v pořadku , starter jsem zkoušel napojit i přímo na dobrou baterii a nic . Asi blbá náhoda nebo nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...