Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Špatný ukazatel paliva 307 2.0 hdi


Jan Raketa Kuruc

Recommended Posts

Dobrý den, omlouvám se pokus to už tady bylo.

Začal mě blbnout ukazatel paliva u 307 2.0 hdi 79Kw motor rhr.

Palivoměr mi ukazuje pořád plnou nádrž, natankoval jsme plnou vynuloval aktuální nájezd km. Teď mám najeto 200km a ručička ukazatele paliva je pořád na mximu.

Vypadá to sice super že je pořád plná ale raději bych byl kdyby to bylo normálně funkční :-) nesetkal se tady někdo s tímto problémem. Děkuji za informace.

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konec jsem žádný restart ano odpojeni baterky či odpojení čerpadla nedělal. Asi po 350km se palivoměr rozhodl fungovat jen mi přijde že teď jeho ukazování neodpovídá počtu najetých km. Tak že stejně na restart a všechny ty věci dojde 🙂  jen pro jistotu jestli se to nějak projeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak se to projevilo, na konec to byl altrernátor bum prak mrtvola, mělo to komplet vliv na elektriku a jedním z nich bylo i spatné ukazování stavu paliva.

Nechal jsem ho opravit tím pádem došlo stejně na kompletní rstart a teď už to funguje normálně. Jsou to občas fajn auta aspoň se s nimi nenudíme. Díky kluci 🙂

Děkuji za vaše rady a postřehy. Dával jsme tomu šanci a najednou se objevila hláška Battery charger flat out, chvilku ještě jezdil postupně začali svítit všechny kontrolky od Abs, Airbagu, až po samotné STOP a pak už jen diagnostika ale vše dopadlo v pohodě. Repase alternátoru 2500,- + diagnostka a práce 1650,- ale problém vyřešen a jezdíme dál a to je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...