Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot Rifter 2020 - problem MirrorLink, Android auto


josef.broz

Recommended Posts

Dobrý večer,
nedaří se mi rozchodit funkci Mirror Link u Peugeot Rifter. Nedaří se mi ani spojení auta s mobilním telefonem pomocí Android auto.
Při propojení telefonu Huawei 5T pomocí USB kabelu se objeví hlášení „spojení MirroLink nelze navázat“.
Zajímavé je, že donedávna mi to fungovalo bez problémů (se stejným telefonem). Napadá Vás, jak problém vyřešit?
Děkuji.

Peugeot.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tento problém jsem taky měl a vyřešil jsem to novým telefonem.......V  telefonu musí být android 10 v mém telefonu Huawei P20 byla 9-tka. Pořídil jsem Nokii a aplikace Android auto již byla v telefonu.

K autu se připojil na první pokus a  od té doby pokaždé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zkoušeno dnes, nahrál jsem ten novější firmware (85C?) a stejně se to nepřipojí. Zkoušeny kabely, které předtím fungovaly, zrušil jsem párování Bluetoothu (k čemu je, když se to připojuje primárně přes kabel...) a stejně to nepomohlo. Zoufalství, toto. Zkusím downgrade AA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 8 měsíců později...

dobrý den mám stejný problém a jak koukám asi né sám řešil jsem to i v servisu a po nějakém updatte se telefon připojí a funguje třeba hodinu někdy  vůbec. Vyzkoušeno několik kabelů a telefonů. A začínám mít problémy s couvací kamerou ne vždy se zobrazí obraz za automobilem v servisu mi řekli že tento problém nemám sám ,ale nic víc. Čekal jsem vstřícnější řešení třeba že zavolají až problém vyřeší s výrobcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...