Jump to content

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

04. @skuci a jeho výherní Roland Garros se 34 body! Klobouk dolu, dostat auto na splav chce asi trochu odvahy... (Snad sis ho tam nemyl..  ) Gratuluju k výhře!

26. @pbworld a druhé místo s 27mi body... Co k tomu dodat... je to ... woow... 🤩 Gratuluju a kalendář i modýlek 208 posílám do Berouna..!  

15. @Šalda a jeho utopené třetí místo v soutěži..   Gratuluju a za 19 bodů toho příjde do Ostopovic malinko víc, ale již se ke mě dostala zpráva, že kalendáře se vzdává... Můžeme si tak dovolit 11 výh

Posted Images

Tak ještě poslední, už jen dva díky Radimovi 😃, detaily, a sice později než bylo v plánu, za což se moc omlouvám.. (zaskočil nás sníh v lednu 🙈😂), ale v pondělí ráno [v 11:00] to konečně odvezu všechno na zásilkovnu... :) jestli nezapadám...... ❄🥶

jediný kdo mi tu zůstane ležet, tak je @Pe.Tr a ten zrovna by si zasloužil co nejvíc věcí s logem Peugeot... 🤣 tak se s ním ňák někde potkám... :)

V 20. 12. 2020 at 22:11, Weri 605 napsal:

26. @pbworld a druhé místo s 27mi body... Co k tomu dodat... je to ... woow... 🤩 Gratuluju a kalendář i modýlek 208 posílám do Berouna..! :D 

26.jpg

Moc děkuji všem za body a děkuji i za výhru. Doufám, že to někdy vyjde a na srazu to ještě oslavíme.

Edited by pbworld

Také mi dnes dorazil balíček, děkuji, už visí. :super

Jen má malou vadu na kráse. Na fólii, v které to bylo zabalené, jsem žádný šrám nenašel. :fnuk

Ale mě to nevadí, i tak je moc pěkný. :super :papa

IMG_20210122_153751.jpg

IMG_20210122_154033.jpg

IMG_20210122_154117.jpg

IMG_20210122_154431.jpg