Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pokec k soutěžním fotkám


Recommended Posts

Díky všem za hlasy... 

@Weri 605 neboj, auto jsem tam nemyl, naopak jsem si ho tam pěkně zasr*l, takže jsem to musel pak doma čistit

Jako nápad na fotku byl jasný, vzít drona a udělat fotku těsně nad hladinou, nakonec ale svítilo přímo do kamery sluníčko a tak by tam byl jen černý obrys, takže jsem musel z auta jít ven nafotit normálně... Naštěstí tam nebylo tolik vody, abych dopadl jako @Šalda, který by měl za mě získat 1. místo, ale i tak jsem měl mokrý boty :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

koukam ze skoro za rohem 👍

jako skoro jo no ;) když jsem to tady objevil, tak jsem řikal, že tam musím vyrazit. Sice jsem nepředpokládal, že skoro v zimě budu stahovat střechu a ještě ťapat ve vodě :D

 

před 11 minutami, Šalda napsal:

@skuci, první místo máš určitě ty, je to opravdu krásná fotka, hodně dobrej nápad. Na rozdíl ode mě , kde já jsem měl jen nápad že projedu 80cm vodou, a ono to nedopadlo dobře 😅

Ale aspoň k něčemu se teď ta fotka hodila 😃

jako když hodně prší tak to tady taky teče hodně, asi ne do půlky dveří ale tak 20-30cm určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Weri 605 napsal:

Dobře... tak @DIIShort_Storm Korytnou mám za rohem..., tak ňák dovalím... :)

@Scratch nechám ve čtvrtek u Veny... :)

Když tak ale nejdřív dej vědět když se sem budeš trmácet abych někde necoural. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když přijedu samotnej tak je všechno moje🤣.  Dobrá vyzvednu to tam a cestou domů přibrzdím u @Scratch vyzvednu si tam svoje věci a zahodím mu tam ty dárky od Tebe jo a teď jdu ještě hodit do auta pokličky pro @radim.1008

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve čtvrtek budu mít sice trochu volněji, ale do Prahy mi to nevyjde.....Takže klidně poštou ( klidně dohromady s novou kartičkou):D

Jinak děkuji @Weri 605 za nápad a uspořádání:) a @čakomovi za ten symbolický hlas:)

 

Měl jsem v hlavě i jiné nápady, ale nakonec se to z nejrůznějších důvodů zvrhlo jenom na tu myčku a to jsem ještě (blbec) koupil špatný program, chtěl jsem to i s pěnou.....ale když jsem viděl fotku od @skuciho, tak jsem věděl, že vyhraje:)

 

mmch @Šalda snad to nebylo  "vysušení, vylovení, odbahnění"?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr geniální...! :D a ještě prosím @Scratche - vídáš se s @Driver...? nebo úplně vedle...........?

@PaKr jako dyť to máš kousek... tak nedělej vlny... :D 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr, ano, bylo to komplet, vodu jsem měl tak že nebyl uvnitř vidět středový tunel. Už je to asi 5 let zpět, ale vytáhnout auto ven, dotáhnout do servisu, kde mě "jen" vysál vodu z válců, a auto jezdí dodnes. Ale týden to stálo na dvoře všechno otevřený, a ještě tam jel nonstop přímotop. Takže to bylo super 😃ale ta bezmoc, když sedíš uvnitř, a dvěřma ti tam teče voda, a ty nemůžeš udělat nic, a jen čekáš až přijede kamarád aby tě přes lano vytáhl, to bylo hrozný 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Weri 605 napsal:

No Veno je to jednoduchý... 😂 v 18:00 budu u Maxima na parkingu rozdávat ceny a medaile... 😅 snad ta fronta nebude dlouhá... 🤣

a nechcete dat spicha spis treba u mne v praci? (teplo, kava,čaj, automat s bagetama , tyčinky, wc,....) parkovani no problem 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...